olenamoli

Червоне - то любов! А рожеве?

Червоне - то любов! А рожеве?

До якогось віку користуєшся будь-яким кремом навколо очей - і він чудово підходить. Пам'ятаю, що в мене був крем за 15 грн. Класний!

А потім починаються витребеньки і пошуки ідеального крема. Вони привели мене до Clarins.

Почнемо з червоного - відновлювального Total Eye Lift. Clarins, як завжди, не поскупився на обіцянки:
• розгладжує глибокі зморшки;
• усуває темні кола під очима;
• знімає набряки
• надає шкірі сяяння.

Акцент робиться на 94% активних натуральних інгредієнтів. І дійсно, є екстракти екзотичних рослин, віск квіток, есцини кінського каштана, природний кофеїн. Але і без силіконів не обійшлося.

Червоне - то любов! А рожеве?
Червоне - то любов! А рожеве?

Спосіб нанесення дещо відрізняється від звичайних кремів для очей:
пропонується наносити крем від скроні до скроні, на нижню та верхню повіку, на зону межбрів'я.
Чесно скажу, я так не наносила, у мене міні-версія, то було шкода стільки крему витрачати.

Крем легкої текстури, навіть дивно, як для antiage-засобу. Швидко вбирається шкірою, не залишає блиску.

Який ефект я побачила:
крем дійсно розгладжує шкіру, на дрібних зморшках працює відмінно, а от глибші йому не під силу. Але все одно шкіра за рахунок зволоження та живлення виглядає краще.

В Clarins Total Eye Revive вирішальним став кріометалевий аплікатор. Давно хотілося спробувати дію таких девайсів.

По текстурі це надлегкий крем-гель. За відтінком ледь рожевий. Якщо придивитися видно фіолетовий мікрошимер. На тоні шкірі це ніяк не відображається.

За описом крем задовольняє всі вимоги шкіри 30+: зволоджує, розгладжує, тонізує, освітлює, сприяє регенерації.


І, хоча в цьому кремі більше активів, ніж в червоному (кофеїн, aha-киcлоти, рослинні екстракти, вітаміни С та Е, бетаїн, пептиди), мені від нього катастрофічно не вистачає елементарного зволоження.
Нанесла цей крем і через 15 хвилин вже не зрозуміло, був той крем чи ні.

Кріометалевий аплікатор - цікава штука, завжди холодний, приємно освіжає шкіру. Але по великому рахунку, баловство на кілька разів.

До крему знайшла підхід, наносячи спочатку сироватку для шкіри навколо очей Hyalu B5 від La Roche-Posay. Але в цілому крем мене розчарував.

Ну і ціна🤦‍♀️ купувала до нового року за 830 грн. А вже вдвічі більше.