Швець Карина🤍

L'Oreal Professionnel | Vitamino Color

L'Oreal Professionnel | Vitamino Color
L'Oreal Professionnel | Vitamino Color

Цей спрейчик зʼявився у мене декілька місяців тому, і за цей час я вже встигла його добре протестувати і віддати мамі (бо в неї якраз волосся фарбоване).

Хоча скажу відверто - на мою думку, цей спрей підійде і для натурального волосся також) про все розповідаю внизу ⬇️

Обʼєм спрею 190 мл, і цього вистачить дуууже надовго.

Так як я беру завжди подібні засоби в помірній кількості, не перевантажую волосся, то на рік мені його точно буде з головою)

Аромат приємний, косметичний, не сильно інтенсивний (як наприклад у лінійки Absolut Repair).

Текстура густіша за воду, але легша за крем. Це більше лосьйон.

Я не можу такі текстури використовувати одразу з розпилювача на волосся, тому завжди наношу спочатку на долоні, потім розтираю і на волосся.

Не буду розбирати повністю, бо він доволі довгий. На другому місці тут іде кокосова олія, також з олій присутні соняшникова, рижикова.

Багато емолентів та зволожувачів, антистатиків, присутні також силікони (амодиметикон, диметикон).

З приємного - присутній комплекс КЕРАВІС (KERAVIS РЕ).

Я трохи знайшла про нього інформації, адже раніше такого ніде не бачила:

«Водний розчин гідролізованого рослинного протеїну з пришитою групою силантріолу. Спеціальний комплекс для надання сили волоссю. Керавіс має подвійний механізм дії, проникає в стрижень волосся, збільшуючи вміст вологи і пластичність волосся, і утворює захисну плівку на волоссі, змащуючи і зміцнюючи кутикулу. Продукт із доведеним ефектом дії. Навіть у системах, що змиваються, істотно збільшує міцність волосся. Рекомендується для застосування в будь-яких засобах для догляду за волоссям.»

З неприємного - він стоїть у складі після ароматизаторів, тож відсоток його вводу мінімальний.

Загалом склад, як на мене, пустуватий для такої ціни.

На моєму волоссі це просто був хороший спрей, який забирає електризацію, розгладжує і трохи надає блиску.

Мені сподобалось, що він не пришвидшує забруднення голови, що дуже важливо (бо в мене жирний тип).

Взагалі моє волосся що з ним, що без нього виглядає однаково, тобто для мене це не став вау-продукт, без якого я не уявляю свою рутину по догляду. Спрей як спрей 💁‍♀️

Я використовую такі засоби в маленькій кількості і дуже довго, а от моя мама більше їх полюбляє, бо в неї волосся освітлене і сухе, тож він відправився до неї)

Не можу сказати, що я рекомендую цей спрей - як на мене, можна знайти багато подібних варіантів у 2-3 рази дешевше.

Він не робить нічого серйозного, в складі немає якоїсь неймовірної кількості корисностей і суперфудів, тож тут я не бачу сенсу переплачувати 🤷‍♀️

Але і поганого про нього теж нічого не скажеш, бо моєму волоссю з ним було добре)