Vikulyk

Найкомфортніший крем для тіла

Найкомфортніший крем для тіла

Я не часто користуюсь кремом для тіла, але від цього просто не можу відірватись, адже він дуже круто зволожує і не залишає липкості чи жирного сліду, він не створює парникового ефекту навіть влітку.

Найкомфортніший крем для тіла

Баттер доволі густий, наче трішки підтоплене масло, ну текстура дійсно кайфова, люблю поринати в нього свої пальчики і наносити на тіло.

Аромат. Тут відчуваю соковиті зелені оливки і трави, аромат досить натуральний і приємний.

Упакування. Красиве і лаконічне, крем знаходиться в зручній пластиковій тарі з перегородкою.

Відчуття від використання:

  • Крем дуже приємний, він гарно зволожує шкіру і знімає сухість.
  • Вбирається добре, не залишаючи липкості чи жирної плівки, але шкіра така м'яка і наповнена після використання, мені подобаються ці відчуття.
  • В мене найбільш суха шкіра на ліктях, але після того, як баттер вбирається вона така ніжна на дотик, мені здається засіб стане знахідкою навіть для дуже сухої шкіри.
  • В складі присутні: алоє, оливкова, лляна і олія ши. Вони повинні запобігати втраті вологи шкірою і захищати від вільних радикалів.

Висновок. Напевне це мій улюблений догляд за шкірою тіла, адже я не пам'ятаю жодного зволожуючого засобу, до якого б так тягнулась моя рука❤️

А зараз на нього діє крута знижка, тож є можливість спробувати і побалувати своє тіло таким гарним засобом 😍