☕️ Karina ☕️

REAL BARRIER cream cleansing foam

REAL BARRIER cream cleansing foam

Я шукала очищуючий засіб для шкіри обличчя. Саме м'яке очищення. Бо завжди стикалася із сухістю шкіри після вмивання (в мене комбінована шкіра, ближча до жирної, проблемна). Мій вибір впав саме на цього красунчика від Real Barrier, що працює із захистом бар'єру шкіри.

Категорія - крем для вмивання, пінка для вмивання.

Об'єм - 120 мл.

Розхід - економний, однієї горошини мені вистачає на все обличчя.

Алергії, сухості, висипань чи інших реакцій не викликає.

Формула - без sles, без мінеральної олії, без парабенів.

Тип шкіри - для сухої та чутливої.

Виробник - Корея.

Так, я підбирала його не зовсім за своїм типом шкіри. Адже ті засоби, що мали б підійти, підводили мене. Але шкіра в мене чутлива, тому тут галочка.

Пакування - спочатку це картонна (досить надійна та тверда) коробка білого кольору, далі сам засіб у тубі. Щільно закривається. Дозатор зручний, засіб можна видавити у будь-якій необхідній кількості.

REAL BARRIER cream cleansing foam
REAL BARRIER cream cleansing foam
REAL BARRIER cream cleansing foam

Безпечне очищення, делікатний вплив на шкіру, захист від сухості та подразнень, а ще – комфорт та свіжість – ви закохаєтесь у Real Barrier Cream Cleansing Foam з першого застосування. І дійсно так, я закохалася. Я використовую його вже місяць і ще ні разу не було відчуття сухості.

Змивати через кремову текстуру треба ретельніше, ніж звичайні пінки та гелі, як на мене.

Кремова пінка – один з найлегших і найефективніших косметичних засобів, розроблених на основі унікальної технології MLE – багатошарової емульсії, яка відтворює структуру шкірного покриву, швидко та ефективно відновлює її бар'єрні функції. Складаючи унікальну формулу б'юті-продукту, автори залишили її вільною від парабенів, сульфатів та іншої агресивної хімії, замість якої у складі рясніють найцінніші природні інгредієнти рослинного та морського походження.

Особливості Real Barrier Cream Cleansing Foam:

- Формула без: парабенів, сульфатів, мінеральних масел, штучних ароматизаторів, штучних барвників, етанолу, феноксиетанолу, бензофенону, пропілен гліколю, ПЕГ, діетаноламіну;
- активні інгредієнти: спіруліна, олія лаванди, пшеничні протеїни, центела азіатська, екстракт мигдалю, токоферол, алантоїн, кедрова олія, лимонний екстракт, екстракт броколі, олія бергамота;
- делікатно усуває забруднення та залишки макіяжу;
- Не травмує шкірний порів;

- не порушує водний баланс клітин шкіри;
- умивання без стягнутості та сухості;
- найніжніша кремова консистенція;
- Заспокійливі та протизапальні властивості.

Також залишила фото, де можна побачити консистенцію та кількість, якої мені вистачає для вмивання.

Інгредієнти: WATER/AQUA, DISODIUM COCOAMPHODIACETATE, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, POTASSIUM COCOYL GLYCINATE, SODIUM METHYL COCOYL TAURATE, SODIUM CHLORIDE, POTASSIUM COCOATE, DISODIUM COCOYL GLUTAMATE, CARBOMER, GLYCOL DISTEARATE, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, 1,2-HEXANEDIOL, CAPRYLYL GLYCOL, CITRIC ACID, MADECASSOSIDE, MYRISTOYL / PALMITOYLOXOSTEARAMIDE /ARACHAMIDE MEA, CERAMIDE NP, ASCORBIC ACID, MENTHA VIRIDIS (SPEARMINT) LEAF OIL, MENTHA VIRIDIS (SPEARMINT) EXTRACT, PANTHENOL, MORINGA OLEIFERA SEED EXTRACT, CITRUS NOBILIS (MANDARIN ORANGE) PEEL OIL, GLYCERIN, PELARGONIUM GRAVEOLENS FLOWER OIL, EUCALYPTUS GLOBULUS LEAF OIL, THYMUS VULGARIS (THYME) OIL, HEXYLENE GLYCOL, TRITICUM VULGARE (WHEAT) SPROUT EXTRACT, BUTYLENE GLYCOL, DISODIUM EDTA, BAROSMA BETULINA LEAF EXTRACT, ALLANTOIN, EUCALYPTUS GLOBULUS LEAF EXTRACT.

До складу зауважень немає. Містить цераміди, заспокійливі елементи, пантенол, олію м'яти, евкаліптів, екстракт листя бучу, алантоїн, антиоксиданти. Якщо Вас цікавить, можете детально почитати про кожен інградієнт.

Я повністю задоволена цим засобом та не планую змінювати його на інший. Буду повторювати ще неодноразово.

Діліться своїми улюбленими засобами для очищення шкіри 🫧