Ta_nyaaaaaaa

Сонцезахисна олія для засмаги BIOselect Tanning Oil Low Protection SPF 6

Сонцезахисна олія для засмаги BIOselect Tanning Oil Low Protection SPF 6
Сонцезахисна олія для засмаги BIOselect Tanning Oil Low Protection SPF 6
Сонцезахисна олія для засмаги BIOselect Tanning Oil Low Protection SPF 6

Обличчя зазвичай завжди захищаю санскріном, як тільки сонечко стає інтенсивним. Однак на тілі хочу рівномірної засмаги без шкоди для шкіри.

Тому для таких випадків обираю олію для засмаги з SPF - захистом. Цього разу я обрала олійку Bioselect з SPF захистом 6, так як попередні продукти бренду ну дуже потішили. До речі, залишаю огляди на посилання:

🫧 ідеальна м‘яка пінка для вмивання - https://club.makeup.com.ua/post/37660/

🥥 парфумований міст для волосся і тіла - https://club.makeup.com.ua/post/39202/

Ним користуюся щодня, ну такий вже ароматний 🤤

Тепер про олійку ☀️

Флакон і дозатор виконані з пластику, у помаранчево-коричневих тонах, що властиво засобам для засмаги.

На наліпці стандартна інформація про продукт та виробника.

Об'єм становить 150 мл.

Розпилює олійку струєю, а при інтенсивних і частіших натисках - більш широко і дрібно.

Олійка має чітко виражений трав‘янистий аромат, який ще довго тримається на шкірі.

Текстура однорідна, масляниста і без забарвлення, тобто прозора.

На шкірі відчувається перші 3-5 хв, а згодом швиденько поглинається і не відчувається на шкірі.

Після поглинання одяг не бруднить.

Наношу її приблизно за пів години до початку засмагання.

Шкіра вмить стає м‘якою та шовковистою, наче після крему. Також вона сяє, олійка надає гарного блиску. На сонці це все виглядає просто неймовірно, наче після легкого шимеру!

Після 30-40 хвилин на сонці з цією олійкою я не помітила почервонінь чи хоча б натяку на те, що моя шкіра згоріла. Уже за декілька днів використання під час перебування на сонечку я помітила легку і головне рівномірну засмагу.

Наголошую, я маю дуже світлу, майже білу шкіру, яка зазвичай вмить згорає і червоніє на сонці.

Тому без цієї олійки на відпочинок влітку нікуди! Впевнена, що вона так гарно захистить мене і допоможе досягнути рівномірної засмаги, як і зараз.

Однак будьте обережні, використовуйте олійку на всі відкриті ділянки. Бо я уже наносила заради експерименту лише на одну руку, тому на ній засмага легка й рівномірна, в той час як на іншій не рівномірна (цим я страждала завжди).

Саме завдяки такій відмінності я помітила гарну дію олійки.

🌱 не містить штучних барвників та парабенів

🌱 запобігає виникненню сухості, лущення та фотостаріння

🌱 продовжує стійкість засмаги

🌱 Діктамелія, олія жожоба та волоський горіх - активно захищають шкіру від зневоднення

🌱 олія моркви, багата на провітамін А - поліпшує і підтримує природну засмагу

🌱 містить мінімальний захисний фактор SPF 6

Впевнена, що така олійка сподобається усім, хто любить позасмагати влітку. А також ідеально підійде власницям сухої шкіри, що часто трапляється внаслідок впливу сонця. Багатий на корисні і натуральні компоненти склад дозволить досягнути максимально рівномірної і довготривалої засмаги 🥰

А для тих, хто хоче більшого захисту від сонця, бренд представляє таку ж олійку, але з однією відмінністю - у ній уже SPF 15.

До речі, на ці продукти доволі часто бувають знижки, тому ціни дуже смачні, раджу звернути увагу!)

Обіцяю ще повернутися сюди з цією олійкою влітку ☀️