ANASTASIA

Лінійка Effaclar від La Roche-Posay найкраще що було з моєю шкірою

Лінійка Effaclar від La Roche-Posay найкраще що було з моєю шкірою

Розпочну з того, що брендом La Roche-Posay, а саме Effaclar я користуюсь ще з 2018 року, коли отримала найсильніше загострення акне. За цей час пробувала різні засоби від Vichy, Babe Laboratorios та CeraVe та все ж повертаюсь до улюбленого La Roche-Posay.

Лінійка Effaclar від La Roche-Posay найкраще що було з моєю шкірою

Гель мікропілінг багато хто недолюблює через агресивність. Проте мені підходить як звичайна його версія, так і ця нова з саліциловою кислотою. Гель ефективно очищує шкіру від забруднень при цьому не пересушує і не подразнює її. А за рахунок саліциловоі кислоти в складі гарно очищує пори та помітно їх звужує при тривалому використанні, підсушує прищики та вирівнює рельєф. Для моєї комбінованої та проблемної шкіри, на даний момент, це найкращий гель ❤️

Це любов з першого використання. Гарно зволожує шкіру, витягує та підсушує прищикі, витягує ненависні закриті комедони та звужує пори. При тривалому використанні вирівнює тон та рельєф шкіри, що я забуваю про тональний крем. Це вже моя третя упаковка цього крему і точно не остання

Маска при регулярному тривалому використанні (1-2 рази в тиждень) дає гарний ефект. Головне її не перетримувати, як і будь яку маску з глини, тому що буде викликати сухість. А так хороший варіант, особливо нічим не відрізняється від інших глиняних масок. Підсушує прищики, вирівнює та освітлює тон шкіри. Після неї потрібно наносити крем.

Загалом лінійка Effaclar мені найкраще підходить. В цей тандем влітку я ще додаю флюїд Normaderm від Vichy. Так як він дуже легкий та на спеку дуже гарно підходить. Проте лише з лінійкою Effaclar в мене вийшло призупинити запальний процес акне, та підтримувати шкіру в ремісії. ❤️