Ta_nyaaaaaaa

Очищену сяючу шкіру замовляли?) | Магія перлів, гіалуронової кислоти та натуральної білої глини

Очищену сяючу шкіру замовляли?) | Магія перлів, гіалуронової кислоти та натуральної білої глини
Очищену сяючу шкіру замовляли?) | Магія перлів, гіалуронової кислоти та натуральної білої глини
Очищену сяючу шкіру замовляли?) | Магія перлів, гіалуронової кислоти та натуральної білої глини

Альгінатними і гідрогелевими масочками Джоко Бленд користуюся уже майже пів року, а от з глиняними не була знайома до сьогоднішнього дня. Тому поспішаю виправляти ситуацію 🧖‍♀️

Ця масочка була у наборі, де 5 різних масок.

Раніше я порівнювала дві альгінатні маски - https://club.makeup.com.ua/post/39556/

Очищену сяючу шкіру замовляли?) | Магія перлів, гіалуронової кислоти та натуральної білої глини
Очищену сяючу шкіру замовляли?) | Магія перлів, гіалуронової кислоти та натуральної білої глини
Очищену сяючу шкіру замовляли?) | Магія перлів, гіалуронової кислоти та натуральної білої глини

Маска має дуже приємний солодкий, косметичний аромат. Особисто мені пахне фруктовим десертом 🤤

У сухому вигляді це однорідний порошок дуже дрібного помолу.

Глиняну маску виробник радить поділити на 2 частини, тобто відміряти 10 грам продукту та розвести 10 грамами води кімнатної температури до пастоподібної консистенції. Що я і зробила. Дуже зручно замішувати масочки саме у мисочці, що була у наборі. А шпатель мега-зручний для нанесення.

Перед застосуванням глиняних масок, я набираю воду у баночку з пульвілізатором, аби розбризгувати звичайну воду, щоб не допустити засихання маски на обличчі.

❗️ Висихання глиняної маски не обличчі шкідливе для шкіри, бо може провокувати мікротріщини й навпаки пересушить її.

Маску нанесла і витримала відповідно до інструкції - 15 хв 🕰️

На обличчі вона відчувається комфортно.

Єдиний для мене мінус - складно було змивати. Складно і довго 😅

Але результат був того вартий!

Шкіра виглядала світлішою, її тон більш рівномірний. А сяє так, наче світиться зсередини. На дотик вона неймовірно м‘яка і навіть більш підтягнута.

Частково зникли почервоніння.

До цієї маски мені здавалося, що більше Джоко нічим не зможе здивувати, але виявилося, що я помилилася. Я була дуже вражена!) Тепер хочу взяти таких масочок ще декілька прозапас. Вони особливо економні, бо ті ж альгінатні чи гідрогелеві я використовую за один раз, у той час як глиняної вистачає на два використання 🤭