Julianna Vini

Балансуючий гель для вмивання обличчя

Балансуючий гель для вмивання обличчя

Для моєї чутливої шкіри зазвичай мені складно підібрати догляд за обличчям, щоб мені підійшов. Дивлячись на склад та на велику кількість позитивних відгуків дівчат, я спробувала балансуючий гель для вмивання від бренда MERMADE

Гель у формі туби з як завжди зі стильним, мінімалістичним дизайном. Цей гель універсальний, який підходить для усіх типів шкіри, за рахунок його не агресивного складу . Він підходить навіть для самої чутливої шкіри! На мою думку це дуже крута річ.

Та чому ж він універсальний та усім так підходить?

Він має у складі:

- Алое добре відомий своїм позитивним впливом на шкіру, має антиоксидантні властивості.


- Броколі є джерелом сульфорафану, що забезпечує ефективний детоксикаційний ефект.


- BioDTox стимулює виведення токсинів. Він зменшує адгезію забруднюючих речовин на шкірі, допомагаючи очистити пори, зменшити виділення шкірного сала та покращити колір шкіри.

невеликий - 50 мл.
Це зрозуміло, так як Mermade - виробник travel-size косметики.
З розміром хочу виділити його плюси :
- як для мене він компактний, зручна рожева кришечка типу фліп-топ, мені зручно брати його з собою у поїздку або у гості на ночівлю). Кришечка щільно закривається, нічого не протікає у сумочці. ✨

Легка, кремова, напівпрозора, добре піниться у поєднанні з водою ✨

Аромат гелю це також важливо. Його чути зовсім легко, він тонкий, але він є. Я чую аромат солодким, мені чути кокосовий запах, також чути алоє ✨

Сподобався склад, те що він ніжно очищує шкіру та не пересушує її, не викликає подразнень і інших проблем. Він дійсно універсальний. Підійшов для моєї проблемної шкіри і не викликав висипань!
Гель добре справляється зі своєю задачею, впевнилась, що не дарма він багатьом так подобається. Ніжне очищення та чиста шкіра - це саме те, що треба. Гель чудово вписався у мою вечірню рутину. Користуюсь ним вже тривалий час та залишалась задоволена результатом. Рекомендую спробувати та також планую повторювати покупку ✨