Anna_feerie

Глітер-дуохром, що приковує погляди

Глітер-дуохром, що приковує погляди
Глітер-дуохром, що приковує погляди
Глітер-дуохром, що приковує погляди

Ця сяйна крихітка вкрала моє серце, що називається, з першого свотчу - тому що відтінок - це один з найулюбленіших мною дуохромів, той самий, на базі від рожево-бордового до коричневого, з неймовірним переливом сотен блискіток від лілово-рожевих до бірюзових, зелених та блакитних. Покажу вам застосування в макіяжах (повірте, це дуже просто та при цьому тааак ефектно!).

Глітер-дуохром, що приковує погляди

Тіні представлені в тубі з аплікатором, якогось особливого аромату я не відчуваю. Склад мене порадував, бо містить гліцерин, міку, кремній та навіть сквалан). Використання максимально просте: дістаємо аплікатор, наносимо на повіки - готово)). Працювати треба швидко і з одного разу, бо тут не вийде якось ідеально розтушувати або нашарувати - скоріше за все, аплікатор просто зніме попередній шар і будуть прогалини (принаймні, у мене саме так і було)). Фіксується доволі швидко, перші 30 секунд відчувається волого, а потім застигає і добре тримається цілий день. Маю відмітити, що я наношу на підложку з тіней та завжди використовую базу, та все одно не кожен глітер гарно тримається, а тут все прекрасно🤗

Звісно, є свої недоліки:

- продукт трохи сухуватий і не завжди вдається дістати необхідну кількість (якщо далі буде ще густішати, спробую додати крапельку зволожуючих крапель для очей, має допомогти));

- як я зазначила вище, LN Pro Crystal Shine Long-Lasting Tint Eyeshadow не пробачає помилок та не дружить з пальчиками, тому треба бути обережними в нанесенні.

Та для мене цей карколомний блиск та неземні переливи варті будь-яких нюансів в нанесенні, бо мені прям дууууже подобається такий ефект на очах!) До речі, маю ще схожу слюду від Lotus Flower, тож, якщо вам більше подобаються сухі розсипчасті текстури, то візьміть до уваги: https://club.makeup.com.ua/post/23606/ .

Люблю поєднувати глітер Ln Pro з коричневими тінями в якості підложки, а ще робити фіолетові акценти, адже так ще більше підкреслюються зелені очі і підсилюється вау-ефект)).

Думаю, я вас вже закохала в цей шикарний глітер, тож ось обіцяна пасхалка)) Цей ідеальний відтінок мені подарувала красуня Strange Love , а в неї сьогодні День народження! 🤩 Тому пропоную привітати нашу майстриню шикарних фото та мотиватора для всіх авторів Makeup Club!)) Оленко, годі бути супер-жінкою, відпочивай та повертайся в сім'ю, ми скучили за ідеальними свотчами губ та дописами про новинки!😁