Ksyposhka

Kiko Smart Fusion Lipstick відтінок 432

Kiko Smart Fusion Lipstick відтінок 432

Я придбала помаду одразу в двох відтінках,нюдовий 432 і червоний 415.

Купляла на іншому сайті ,де свотчів не було, орієнтувалась на картинку з сайту,інтуіцію і надію що колір підійде 😅

Сьогодні розповім про нюдовий 432🤎

Kiko Smart Fusion Lipstick відтінок 432

Мені дуже подобається дизайн ,поєднання матової та глянцевої поверхні ,дуже стильно 🔥

Помада має приємний аромат молочного шоколаду,дуже натуральний.Запах відчувається тільки при нанесенні,в продовж дня його не відчуваю. Смаку немає.

Текстура мене трішки здивувала, бо я пропустила те що в описі вказувалась що «Тип помади-Зволожуюча»😅

Консистенція м’яка,кремова ,на губах наче тає,дуже жирна.

Мені здається мій звичайний бальзам для губ не такий жирний як ця помада ,або я давно не користувалась помадами такого формату 😅

На губах відчувається комфортно ,не липне і точно не сушить їх.

В складі вказані різні масла ,завдяки їм вона дійсно добре зволожує губи.

Колір 432 виглядає привабливо в упаковці ,але я очікувала на трохи темніший відтінок.

Доречі ,відтінок стікера до помади взагалі ніякого відношення не має😅

Але не можу сказати що колір поганий,теплий,коричневий з цегляним підтоном,на сонці більш рудий.Фініш глянцевий.

  1. Помада нанесена по звичайному.
  2. Помада +контур олівцем Colour Intense Satin Lip Pencil 07 -Cocoa
  3. Помада нанесена на середину губ і розтушована пальчиком.

Наноситься помада дуже легко, лягає на шкіру губ рівномірно напівпрозорим шаром.

Щоб досягнути максимально насиченого кольору треба нанести шари 3.

Зате через напівпрозору консистенцію можна коригувати яскравість кольору☝🏻

Помада не підкреслює сухість та лущення ,не забивається в ранки.

Із мінусів ,помада не стійка ,цілувати когось з нею не раджу 😅

Вона всюди відпечатується та швидко з’їдається ,і вже після першої чашки кави треба підправляти макіяж,навіть якщо старалась пити обережно.

Зтерти помаду можна звичайною серветкою ,без міцелярки та додаткових зусиль. Губи вона не тінтує тож відтінок зтирається зі шкіри повністю.

Але ,навіть після того як помада зтерлась з губ ,шкіра дуже зволожена,наче після масочки,відчуття дуже приємні.

Найбільш мені сподобалось наносити помаду на середину губ і трошки розтушовувати пальцем,для мене це найзручніший варіант використання цієї помади,так вона трохи додає кольору ,зволожує і мінімальний шанс що випадково розмажеться.

Думаю, що ця помада буде ідеальною для дівчат які мають проблему з сухістю губ ,бо є багато помад які підкреслюють недоліки ,а тут навпаки і хороший зволожуючий ефект і велика палітра кольорів.

Але з такою стійкістю не раджу брати дуже яскравий колір😅