Ta_nyaaaaaaa

Take it eeeasy, дівчатка! | Заспокійлива сироватка для обличчя Mermade

Take it eeeasy, дівчатка! | Заспокійлива сироватка для обличчя Mermade
Take it eeeasy, дівчатка! | Заспокійлива сироватка для обличчя Mermade
Take it eeeasy, дівчатка! | Заспокійлива сироватка для обличчя Mermade

Я уже користувалася сироваткою Mermade, щоправда зволожуючою. Її люблю, досі присутня у рутині, бо доволі економна. Відгук був тут 👉🏻 https://club.makeup.com.ua/post/33905/

І коли так часто бачила у стрічці нову, уже зовсім іншу, заспокійливу сироватку Mermade, то ледь стримувалася від покупки. Але надовго мене не вистачило 😂

І от уже 3 тижні як я додала її у рутину, тож маю що сказати.

Пакування заспокійливої сироватки нічим не відрізняється від пакування попередньої, тому на ньому зупинятися не буду.

Об‘єм також становить 30 мл.

Її ціна 299 грн.

Піпетка дуже зручна, зверху м’яка, через що набирати продукт вдається без проблем (ну майже, але про це пізніше).

Аромат ледь вловимий, косметично-трав‘янистий. Словом, я його майже не відчуваю, бо звикла. Та й загалом він мені подобається.

Текстура сироватки дуже густа, нагадує емульсію чи лосьйон. Крапля тримає форму. Загалом дуже комфортна і приємна для використання, але є питання.

Через таку поживну текстуру сироватка «залипає» навколо горлишка скляної баночки сироватки.

Тому після кожного використання доводиться його протирати, щоб не було накопичення.

🙋‍♀️ я вважаю, що враховуючи консистенцію цієї сироватки було б доречніше створити дозатор помпу.

Сироватка доволі швидко закінчується. А мені цього таааак не хочеться, бо продукт шикарний 🥹

Уже через 1,5 тижні активного використання я помітила, що приблизно 40% сироватки у баночці немає і я була в шоці, бо зазвичай такого роду продукту мені вистачає на 4-6 місяців.

Також через густу консистенцію піпетці інколи доводиться занурюватися у баночку двічі.

Так, я хвилювалася, що не встигну написати відгук. Думала, що сироватка закінчиться швидше, ніж розповім про неї.

Однак порівняно з перевагами продукту, ці нюанси - крапля в морі. Усі їх готова пробачити заради результату від використання.

✅ на основі легкої емульсійної есенції

❌ без мінеральних олій

❌ без силіконів

🌱 екстракт центром азіатської - протизапальний компонент, що зменшує прояви запалень, а також заспокоює подразнень шкіру

🌱 екстракт комбучі - насичений амінокислотами та ферментами, які мають антиоксидантні властивості. Завдяки цьому захищає шкіру від впливу вільних радикалів і попереджає прояви старіння

🌱 екстракт ромашки лікарської - заспокоює шкіру, зменшує прояви почервонінь, а також відновлює її еластичність.

Також сироватка містить олію абрикосових кісточок та соняшникову олію (неомилювана частина). Мене, як власницю проблемної шкіри, це трішки насторожило. Бо зазвичай саме через олії у складі я отримувала запалення.

Однак з цією сироваткою я з таким не стикнулася. Про враження далі.

Моя шкіра: гіперчутлива, проблемна, тип комбінований.

І ця сироватка ідеально мені підійшла. Аби ви розуміли: сподобалася настільки, що я перестала користуватися раніше обожнюваною сироваткою з центелою Purito.

Він Mermade я помітила накопичувальний результат. І так приємно спостерігати як шкіра стає кращою день за днем.

Вирівнявся тон шкіри, мінімізувалися запалення, почервоніння після вмивання вмить зникають.

Шкіра на дотик м‘яка, а на вигляд сяюча, підтягнута й здорова.

Так, тому я злюся, що вона закінчується швидко. За моїми прогнозами її вистачить на місяць щоденнного використання вранці і ввечері.

Любі MERMADE зробіть, будь ласочка, такий лосьйон, або сироватку у більшому об‘ємі, вона ж шикарна, без перебільшень 🥹 Я уже молитися на неї готова)

Незважаючи на це, я дійсно готова купувати її щомісяця, бо давно не бачила свою шкіру у такому гарному стані. А нічого нового, окрім цієї сироватки не вводила.

Пам’ятаю, анансуючи її (десь у коментарях щоправда 🤣) ВИ сказали, що скоро з’явиться те, що ідеально підійде мені. І як знали! Бо це прямісіньке попадання 💘

Тепер чекатиму лосьйону з цієї серії або хоча б більшого об’єму сироватки. В іншому випадку доведеться зробити запаси класичного об‘єму сироватки 30 мл. А всі мої рідні й знайомі і так жартують, що я амбасадор бренду 😂

Тому красунечки, власниці проблемної, чутливої шкіри, ви точно заціните цю сироватку 🍀