Ta_nyaaaaaaa

М‘яка ензимна пудра для вмивання Joko Blend Shake and Wake

М‘яка ензимна пудра для вмивання Joko Blend Shake and Wake
М‘яка ензимна пудра для вмивання Joko Blend Shake and Wake

Якось у клубі я вже розповідала про свій перший і не дуже вдалий досвід використання ензимної пудри. Вона у мене була від pHarmika, яку я придбала за рекомендаціями дерматолога. Відгук тут - https://club.makeup.com.ua/post/26837/

Тож від пудри гарного ефекту я не отримала.

Після значної кількості відгуки моїх улюблених дівчат-авторок клубу, я вирішила також спробувати ензимну пудру від Joko Blend.

Бренду я довіряю, їх масочки купую на постійній основі собі та на подарунок.

Так, насправді у мене не лише ензимна пудра, а цілий набір, у який входить ензимна пудра та пілінг-скатка. Про другу уже таааак хочетьс розповісти, але зроблю це трішки згодом 🤫

Цей набір ідеальний як на подарунок, так і для особистого використання. Таке гарне пакування у форматі бавовняного мішечка, у якому всередині два згаданих засоби. Усе це ховалося у картонній коробочці, зверху якої була додаткова захисна плівка.

Бавовняний мішечок - це круто, адже надалі його можна використовувати як косметичку чи такий собі дорожній пакуночок. Приємний бонус, чи не так?)

Сьогодні більш детально зупинюся саме на ензимній пудрі.

М‘яка ензимна пудра для вмивання Joko Blend Shake and Wake
М‘яка ензимна пудра для вмивання Joko Blend Shake and Wake
М‘яка ензимна пудра для вмивання Joko Blend Shake and Wake
М‘яка ензимна пудра для вмивання Joko Blend Shake and Wake
М‘яка ензимна пудра для вмивання Joko Blend Shake and Wake
М‘яка ензимна пудра для вмивання Joko Blend Shake and Wake
М‘яка ензимна пудра для вмивання Joko Blend Shake and Wake
М‘яка ензимна пудра для вмивання Joko Blend Shake and Wake

Баночка з продуктом доволі невеличка, така мініатюрна, пластикова.

Її об‘єм складає 70 грам.

Ціна 358 грн окремо та 728 грн набором (зараз також дуже крута акція 🔥)

У флакона кришечка фліп-топ. Однак дозується через отвір продукт не дуже рівномірно.

Уже при першому використанні я зіштовхнулась з проблемою: вдавалося вилучити лише маленьку кількість пудри, якої було недостатньо для повноцінного вмивання.

Тож я додатково натиснула на баночку і пудри уже було надто багато на руці.

Можливо це моя проблема, але наступні рази також доводилося добряче потрусити баночку, щоб отримати бажану кількість ензимки.

Ензимна пудра має порошкоподібну однорідну текстуру білого кольору.

Без жодних грудочок чи нерівностей. Така приємна на дотик.

Аромат надзвичайно приємний косметичний, його хочеться вдихати і вдихати. Віддалено нагадує аромат кукурудзяних паличок 😋

Для мене запах був приємним відкриттям, бо моя попередня (вона і загалом перша у житті) ензимна пудра мала доволі неприємний кисленький аромат.

Хочу відмітити, що у цієї пудри шикарне співвідношення ціна/якість.

Про що мені раніше і казали дівчатка, коли радили цю крихітку. Мало того, завдяки тому, що вона доволі м‘яка та ніжна, підходить навіть чутливій шкірі, що особливо ціную як власниця такої 😌

Основними активними компонентами цієї ензимки є:

🔅 папаїн

🔅 бромелайн

Це ферменти які отримані з фруктів, а саме папаі та ананасу.

Також вона містить полімер рисовий крохмаль, глюкозу, ПАР, полісахариди водоростей.

Невелику кількість пудри насипаю у долоні, додаю теплої води і розтираю між руками. Одразу відчуваю тепло та бачу багато дрібних бульбашок, у які перетворюється ензимна пудра.

Вона починає бути схожою на густе молочко.

Наношу на обличчя і масажую 1-3 хв. Найбільшу увагу приділяю Т-зоні.

Ензимна відчувається доволі ніжною, зовсім не царапає і не травмує шкіру.

Під час її змивання не відчуваю сухості чи стягнутості. Навпаки - шкіра неймовірно м‘яка, гладесенька і делікатно очищена.

Пори стали світлішими, навіть трішки вужчими, чорні цятки (ті самі сальні нитки) менш помітними та випуклими.

Шкіра виглядає глянцевою, наче наполірованою.

Такий ефект мені дуже подобається 🔥

Так, я не позбулася сальних ниток повністю і мої пори не стали невидимими, але моя шкіра зовсім не роздратована, при чому, що гарно очищена. Нагадаю, маю дуже чутливу шкіру. І так, ензимка чудово підійшла. Незважаючи на свою делікатність і м‘якість, вона виявилася доволі ефективною. А що може бути краще для чутливої шкіри, яка негативно реагує інколи навіть на звичайне вмивання?)

Можливо дуже жирній шкірі буде і недостатньо такого очищення, однак для чутливої, сухої, нормальної і комбі шкіри це гарний продукт.

Виходить, що Joni Blend вміють приємно здивувати. Тепер я рекомендуватиму рідним і друзям не лише їх маски, а я набірчик з ензимною пудрою та пілінг-скаткою.

🤫невеликий спойлер: скатка настільки казкова!!! Обов’язково розповім свій досвід з нею та що ж вона зробила з моєю шкірою))

Чекатимете на наступний відгук? 😉