Ta_nyaaaaaaa

Гідролат лимону та алое вера Najel | Ідеальний тонік на спекотне літо знайдений

Гідролат лимону та алое вера Najel | Ідеальний тонік на спекотне літо знайдений
Гідролат лимону та алое вера Najel | Ідеальний тонік на спекотне літо знайдений
Гідролат лимону та алое вера Najel | Ідеальний тонік на спекотне літо знайдений

Якось я розповідала про запашну (лавандову) воду, детальніше розписуючи про поняття гідролату - https://club.makeup.com.ua/post/21655/

Тепер, коли я уже точно знаю що таке гідролат і відчувши його дію на шкіру в теплу пору, зрозумівши як це зручно, практично і приємно, я обрала нову ароматну водичку.

Вибір впав на Najel - французький бренд органічної косметики.

Всі продукти цього бренду розроблені відповідно до стандартів органічної косметики: з сертифікованих натуральних і органічних компонентів, чим гарантують споживачам безпечні й ефективні продукти. Крім цього, це забезпечує безпеку навколишнього середовища.

Тож детальніше про гідролат лимону та алое вера (тонік).

*наполегливо рекомендую прогортати донизу і побачити результат використання тоніка, як сяє шкіра ✨

Гідролат лимону та алое вера Najel | Ідеальний тонік на спекотне літо знайдений

Тонік випускається у пляшечці об‘ємом 200 мл.

Це темно коричневий пластик, на ньому біла етикетка з коричневими літерами. Усе це виглядає гармонійно, не викликаючи візуального шуму у ванні.

Ціна 570 грн. Однак часто буває на акціях. Так, зараз ціна всього 428 грн 🔥

Дозатор у форматі диск-топ. Доволі зручний, самостійно можна регулювати необхідну кількість видачі продукту.

Гідролат лимону та алое вера підходить кожному типу шкіри, але початково призначений для проблемної, чутливої шкіри.

Найкраще підходить жирному та комбінованому типу шкіри.

Я зібрала комбо: маю комбінований тип шкіри, дуже чутлива і проблемна.

Склад гідролату дуже лаконічний і містить всього 5 складових: екстракт алое вера, гідролат лимону, 2 консерванти і регулятор кислотності (рН продукту).

🌱 алое вера зволожує, насичує шкіру мікроелементами, заспокоює подразнення і сприяє швидкому відновленню

🍋 лимон відомий своїми дезинфікуючучим, очищаючись і тонізуючими властивостями. Завдяки цьому він гарно очищує шкіру, а також є доводі ефективним при лікуванні вугрів.

❗️ лимон регулює і жирність шкіри. Він здатний чинити освітлювальну дію

Такий гідролат отримуються завдяки паровій дистиляції свіжих лимонів з органічним алое вера.

Бренд також представляє гідролати листя оливи, цвіту апельсина та даманської троянди. Їх прикріплюю сюди ж для зручності пошуку.

Тонік має дуже легку, водянисту прозору консистенцію.

Аромат кисленький, цитрусовий. Але особисто для мене це запах не суто свіжих лимонів, а мікс м‘якоті свіжих лимонів та лимонної трави.

Відчувається на шкірі 2-3 хвилини після нанесення.

Цей тонік я використовувала на етапі лікування акне. Він чудово заспокоював шкіру, усував надмірну жирність не лише миттєво, а на тривалий проміжок часу.

Також відчувається чітко освіжаюча дія.

Завдяки гідролату мої почервоніння на обличчі після вмивання гелем зникали доволі швидко.

На обличчі відчувається комфортно, особливо зараз у спеку, бо чудово освіжає.

За період використання я помітила хочу і легку, але приємну освітлювальну дію на шкіру. За моїми спостереженнями, від засобу накопичувальна дія, він вирівнює і освітлює тон шкіри лише з часом.

Тож цей тонік не побоюся слова ідеальний для жирного, комбінованого типу шкіри, ОСОБЛИВО влітку (бо допомагає себорегулювати) та ОСОБЛИВО під час лікування чи виникнення подразнень (бо заспокоює).

Як використовую я?

У якості звичайного тоніка/гідролату 2 способами:

1)після вмивання протираю обличчя ватним диском, змоченим у тоніку

Наносити його руками не подобається, тому тільки так.

Шкіра відразу почувається краще, наче легше. Дуже гарно сяє

2)переживаю у баночку зі спреєм розподіляю тонік по обличчю як зранку, так і протягом дня

Мега-зручно!)

Окрім згаданих класичних способів, використовую гідролат не лише для обличчя, а й для шкіри голови та тіла.

Для шкіри голови: для додаткового очищення, тонізації.

На чисте сухе або вологе перед укладанням волосся розподіляю тонік зі спрею. Легко масажую, не змиваю.

З таким способом використання помітила, що шкіра голови довше залишається чистою, тобто до 4 днів. Крім того, волосся краще тримає об‘єм і стає більш піддатливим для укладання.

Для тіла: наношу гідролат на ватний диск і протираю ділянки після гоління.

Тонік миттєво заспокоює шкіру, усуваючи подразнення, якщо вони є.

Тому виявляється Facial Toner Lemon & Aloe Vera Najel 🍋 доволі багатофункціональний засіб, чим мені і полюбився))

Його щиро раджу усім, а особливо власницям жирного типу шкіри. Це зараз дуже актуально, бо в літню спеку шкіра скаже дякую за таке освіження й тонізацію 🥰