M O N D ✨️

Зухвалий, страсний та сміливий. Для любителів складних композицій

Зухвалий, страсний та сміливий. Для любителів складних композицій

Познайомитися з парфумом у магазинах мені не вдалося... то порожні флакони, то тотальна відсутність. Тому придбала пробник. Можу сказати, що цей аромат можна сміливо тестувати у магазині (якщо є), адже він розкривається одразу.

Пробник та його картонний дисплей оформлені у стилі повнорозмірного флакона: у глибокому червоному кольорі. Логотип вибитий прозорим глянсовим накладенням на матовому фоні. А назва бренду та парфуму розташовані поверх цього.

Разом із пробником бачимо зображення повного флакона та напис:

THE UNDERGROUND FLOWER

А carnal flower inflamed with a spicy rouge accord

На звороті представлена ​​інформація про склад, виробника, імпортера і переробку. Мала частина цього продубльована на флаконі пробника. Флакончик якісний, із зручним розпилювачем.

Вміщує 1 мл парфумерної води.

L'Interdit Eau de Parfum Rouge Givenchy - це парфум для жінок, належить до групи східні квіткові. Випущений у 2021 році.

  • Верхні ноти: Імбир та Червоний апельсин;
  • середні ноти: Тубероза, Жасмін та Лист піменто;
  • базові ноти: Сандал, Пачулі та Ветивер.

Хоч у нотах і немає, але на першому плані виразно чую троянду. Ту саму, розкішну червону троянду, яка й одна виглядає вражаюче. Поверх червоної троянди відкривається дорогий аромат пудри. За цим можна простежити не вульгарні димні та шкіряні акорди.

Імбир та апельсин складно вловити. Їхня комбінація нагадує легку гостроту червоного перцю, прихованого в теплих мотивах. А ось Сандал та Ветивер грають на шкірі довго, повільно згасаючи.

Зухвалий, страсний та сміливий. Для любителів складних композицій
Зухвалий, страсний та сміливий. Для любителів складних композицій
Зухвалий, страсний та сміливий. Для любителів складних композицій
Зухвалий, страсний та сміливий. Для любителів складних композицій

Аромат важкий, зі складною композицією. Теплий та пряний. Пристрасний, чуттєвий, зрілий. За свіжістю та безтурботністю – це не сюди.

Максимально вечірній та на холодний час. Не універсальний. Можу уявити його на вечері в дорогому ресторані, але ніяк не в повсякденній метушні.

Шлейф у парюма гарний. Але важливо не переборщити, щоб не викликав головний біль. Витрата мінімальна. Стійкість хороша. Зберігається більшу частину дня. На одязя особливо стійкий. На шкірі розкривається цікавіше. Коли основні ноти відіграли, залишається приємний пудровий серпанок.

З мінусів:

Бракує багатогранності. Композиція складна, але розкривається швидко.

Підійде не всім, цей аромат треба зрозуміти. Також важливо не змішувати з іншими ароматами.

Для мене L'Interdit Parfum Rouge Givenchy - це аромат з характером. Цікавий, красивий... але, випадків, коли він був би доречний, можу уявити не так багато. Тому, швидше за все, зупинюся на пробнику.

___________

Парфумована вода Givenchy L'Interdit Rouge