the age of aquarius

Порожні баночки #8

Порожні баночки #8

З першим днем літа!

Ось мої викидушки за травень 😊

1. Тонік з центеллою для заспокоєння та зміцнення чутливої шкіри Purito Centella Green Level.

Загалом, мене зовсім не приваблює азійська косметика. Але коли тобі потрібна азійська центелла... ну, ви зрозуміли. Шукала такий продукт для підтримки боротьби з почервоніннями й пост-акне.

Цей тонік - густий, за текстурою схожий на гель алое. Зволоження гарантоване, але якогось чарівного протизапального ефекту не побачила (чесно кажучі, мені взагалі мало що допомагає із цим). Але от зараз подумала, що можна було би взяти його на літо і тримати в холодильнику - після сонячних ванн обличчю було би кайфово.

2. Молочко мигдальне для зняття макіяжу Caudalie Vinoclean.

Порівняно із молочком Nuxe, яке згадувала в одному з минулих постів, здалося, що Caudalie очищує трохи краще. Але все ж таки це не міцелярка, звісно. Інших претензій до нього не маю)

3. Зволожувальний крем для обличчя Origins GinZing.

Дуже сподобались і текстура, і цитрусовий запах. Шкіра обличчя відчувається насиченою і свіжою; дійсно наче заряд енергії. Зранку навіть настрій трохи підіймає.

4. Водостійкий сонцезахисний крем Altruist, SPF50.

Можливо трохи олдскульний фільтр повного спектру із діоксидом титану. Вже другий рік беру його для тіла, бо дуже вигідно і для обличчя він, мабуть, надто жирний. На пакуванні пишуть "не липкий". Це неправда. Але мені не критично. В білий колір шкіру не забарвлює, просто треба ретельно його розподілити, все поглинається.

5. Сироватка з вітаміном С і феруловою кислотою Acure.

Повторне придбання саме цієї сироватки бо, як я вже писала - https://club.makeup.com.ua/post/33765/ - неактивна форма вітаміна С Tetrahexyldecyl Ascorbate в нас не є дуже поширеною. Спойлер: таки знайшла альтернативу на Мейкапі! Це Kylie Skin Vitamin C Serum, новинка на сайті. А ще Origins GinZing Into The Glow Brightening Serum, але без ферулової кислоти (в наявності немає, але я саме її і замовила - якраз із тієї ж серії, що зволожувальний крем вище).

6. Двофазний засіб для зняття стійкого макіяжу з чутливої шкіри обличчя та очей Vichy Purete Thermale.

Претензій нуль. Чутливій шкірі пасує ідеально, швидко знімає макіяж без зайвого тертя.

7. Живильний лосьйон для тіла з олією мигдалю й маслом ши Johnson’s® Vita-rich.

Оптимальне зволоження без липкості. Мій go-to варіант, коли набридло експериментувати, а найулюбленішого Barnangen немає в наявності.