Дарина🦉

Антиоксидантна зволожуюча сиворотка з екстрактом плаценти і вітамінами С+Е

Антиоксидантна зволожуюча сиворотка з екстрактом плаценти і вітамінами С+Е
Антиоксидантна зволожуюча сиворотка з екстрактом плаценти і вітамінами С+Е

Привіт! Сьогодні про нову та комфортну сироватку від Piel Cosmetics. Хочеш ефект "дельфінячої" шкіри, тоді тобі потрібна ця штучка!

Це напевно другий мій бренд від якого, я в такому захваті. Це перша сироватка, яка не має для мене жодного недоліка, і звісно стала фаворитом.

Переваги від виробника:

Piel Cosmetics розробили сироватку для проблемної шкіри, що містить гіалуронову кислоту, комплекс вітамінів, гідролізат протеїнів плаценти та інші активні компоненти, які:

  • Сприяють швидкому загоєнню ран і запальних елементів;
  • Попереджують появу рубців та слідів на місці висипань – сироватка від постакне ефективно прибирає почервоніння на місці прищів;
  • Регулюють роботу сальних залоз, завдяки чому зникає жирний блиск, нормалізуються природні відновні процеси на поверхні епідермісу;
  • Звужують пори;
  • Попереджують появу чорних точок, закритих комедонів та запальних елементів;
  • Освітлюють та вирівнюють тон шкіри, тому ефективним буде застосування сироватки після акне.

Склад:

INCI: AQUA, HYALURONIC ACID, HYDROLYZED PLACENTAL PROTEIN,ТЕА, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL,ASCORBYL GLUCOSIDE, TOCOPHERYL ACETATE, CITRIC ACID, DMDM-HYDANTOIN, METHYLCHLOROISOTHIAZOLINONE, METHYLISOTHIAZOLINONE

Основні активні компоненти:

  • 0,5 % низькомолекулярної гіалуронової кислоти: проникає у глибокі шари шкіри до рівня дерми, відновлюючи гідробаланс зсередини. Прискорює процеси регенерації та посилює дію інших активних складових косметичних засобів. Уповільнює процеси старіння.
  • 0,5% високомолекулярної гіалуронової кислоти: розподіляється по поверхні шкіри, захищаючи її від сухості, подразнень, УФ-випромінювання та пов'язаного з ним фотостаріння. Миттєво розгладжує та підтягує шкіру.
  • Вітамін С освітлює, вирівнює рельєф та тон шкіри, стимулює відновлення колагенових волокон.
  • Вітамін Е зволожує, робить шкіру еластичнішою. Має антиоксидантну дію, захищає клітини від пошкоджень, викликаних УФ-випромінюванням.
  • Гідролізат протеїнів плаценти прискорює регенерацію тканин, посилює біохімічні процеси у клітинах, стимулює імунну систему. Повертає шкірі еластичність.

Пакування:

Дуже приємно вразило. Це перший засіб в мене, який мав в середені маленьку баночку, щоб сироватку можно брати з собою. Ну це дуже зручно, от би всі бренди так робили. Хоча сама сироватка, представлена в такому форматі, що її , і так можно з собою взяти. Але ж приємно коли бренд так ставиться до покупців!

Сироватка представлена в прозорому пластиковому флаконі, дозатор - помпа, гарно працює, та добре дозує засіб. Упакована в картонну коробочку, де є вся необхідна інформація для споживача.

Об'єм 50 мл.

Антиоксидантна зволожуюча сиворотка з екстрактом плаценти і вітамінами С+Е
Антиоксидантна зволожуюча сиворотка з екстрактом плаценти і вітамінами С+Е
Антиоксидантна зволожуюча сиворотка з екстрактом плаценти і вітамінами С+Е

Текстура та аромат:

Текстура - середньої густоти прозорий гель.

Аромат - відсутній. Дуже мені сподобався тонік та ця сироватка саме за відсутність віддушки.

Спосіб застосування:

Наносити на очищену шкіру після тонізації перед основним доглядом зранку і/або ввечері. Використання крему після сироватки обов'язкове. Можна змішувати з кремом безпосередньо перед нанесенням для покращення та прискорення вбирання основного догляду.

За що я в неї закохалась?!

  • Вбирається сироватка за секунди, я це обожнюю
  • Легка та приємна до шкіри текстура, для мене вона ідеальна для літа
  • Не має віддушки
  • Сироватка не конфліктує ні з кремом, ні з жирненьким спф
  • Шкіра після сироватки на вигляд як глянець, справді немов дельфин, при цьому на шкірі її зовсім не відчуваю, вона вбирається повністю.
  • Миттєво зволожує та живить шкіру
  • Наповнює шкіру, розширені пори менш помітні
  • Гарно заспокоює подразнення та почервоніння
  • Ефект ліфтінгу, вона прям підіймає обличчя
  • Разом з тоніком дали гарний результат, щодо кольору на рельефу шкіри. Більш здоровий вигляд (шкіра була не дуже гарного кольору та зневоднена)
  • Мені дуже подобається ефект на плямах від пост акне, вони стають світліше
  • Гарно працює з жирним блиском
  • Економічна в використані, її потрібно дуже невелика кількість
  • У бренда є маленькі зразки для знайомства

Дуже задоволена всіма засобами - посилання на маску - https://club.makeup.com.ua/post/40338/ ,посилання на тонік https://club.makeup.com.ua/post/40337/ .Далі дуже гарний результат на моїй проблемній шкіри (фото в каруселі)

Всім дякую за увагу!🦉