Sofiia_Ts

Останні пусті баночки весни

Останні пусті баночки весни

Всім привіт! Цього місяця баночок чимало, хоча я велику частину відклала ще на наступний місяць, і там буде багато продуктів для обличчя 🔥

Так як на більшість продуктів оглядів я не робила, частина буде тут:

1. Маска для обличчя Joko Blend Cornflower Glow Hydrojelly Mask - огляд тут 👉https://club.makeup.com.ua/post/40126/

2. Заспокійлива альгінатна маска Joko Blend Premium Alginate Mask - огляд тут 👉 https://club.makeup.com.ua/post/38580/

3. Тканинна маска з екстрактом соєвих бобів Round Lab Soybean Panthenol Mask Sheet - це новинка, це дуже поживна масочка, бо вона йде на молочковій емульсії, тому коли потрібно максимум відновлення для шкіри, рекомендую цю. Також робила огляд на базову тканинну заспокійливу маску від бренду, огляд тут 👉 https://club.makeup.com.ua/post/38004/

4. Зубна паста Jordan Green Clean Cavity Protect - це дуже делікатна гелева зубна паста, яка непогано очищує і має високий рівень фтору. Майже не піниться. Для різноманіття непогана.

5. Пігментований блиск для губ з ефектом тінту rom&nd Juicy Lasting Tint 23 Nucadamia - дуже крутий тінт-блиск, делікатний, з ним не переборщиш. Проте, я його розбила, і все таки рішила його викинути, бо закривався не щільно. Детальніший огляд і фото тут 👉 https://club.makeup.com.ua/post/37254/

6. Парфумована вода Juliette Has A Gun Vanilla Vibes - пробник, який використала до останньої крапельки і думаю над покупкою повноцінної баночки. Це ідеальний вибір на літо, оскільки дає дуже свіжу нотку та солоний присмак моря 💦 При цьому він солодкуватий, але без приторності. І напрочуд стійкий, на одязі лишається нотки боби тонка і ванілі.

7. Цукровий скраб для тіла Fresh Juice Asian Pear & Papaya. Огляд нижче 👇

8. Пінка для очищення шкіри обличчя FEEL FREE Facial Foam Cleanser. Огляд нижче 👇

9. Бальзам-кондиціонер для відновлення волосся Nature Box Repair Vegan Conditioner With Cold Pressed Avocado Oil. Огляд нижче 👇

10. Шампунь для відновлення густоти та об'єму тонкого та ослабленого волосся Vichy Dercos Densi-Solutions Thickening Shampoo. Огляд нижче 👇

Крутий бюджетний скраб, в якому мені найбільше сподобалася ціна та аромат. Інші фактори мені не підійшли, а саме гранулки мають достатньо великий розмір і скрабують занадто агресивно, тому явно не для чутливої шкіри. Також через велику кількість олій та силікону, лишає не дуже приємну плівочку, яка не сходить і не поглинається. На жаль, мене не вразив 😢

Ця пінка для очищення є одною з найкращою, якою я користувалась. Це по рахунку десь 5 баночка, хотіла написати відгук про неї, але, на жаль, її зняли з виробництва 😢

Вона ідеально підійде для чутливої шкіри, оскільки містить дуже м'які ПАР і багато заспокійливих компонентів. Пінка дуже ніжна і повітряна. Шкіра опісля чиста, м'яка, шовковиста та зволожена. Сам бренд дуже бюджетний, і не можу не зазначити, що має сертифікацію Ecocert та Cosmos. Від них я користувалась гелем для очищення, кремом для обличчя та спф. Гель трошки слабше очищує, від нього по відчуттях більше зволоження і живлення відчувається. Але загалом, від всіх продуктів була вражена якістю, тому власницям з високою чутливістю рекомендую спробувати щось від цього бренду.

Нічого хорошого чи поганого сказати не можу, оскільки сам кондиціонер працював на 50% - легкого розчісування не надав, але і запутаніше волосся не зробив 😄 Сам засіб має легеньку кремову текстуру, і навіть при нанесенні на волоссі не відчувається розгладжувального ефекту, він ніби миттєво поглинався у волосся, і по відчуттях ніби нічого не нанесла. Також при тривалішому користуванні замітила досить хімічний аромат, на початку його не було, але потім набув ніби запах пластику.

Шампунь, який дістався мені від подружки і дуже мене здивував. Бо в більшості випадків я користуюсь засобами на коко-сульфатах, бо від агресивніших в мене починається лупа. Тут крім того, що агресивний сульфат, ще й лимонна кислота на 3 місці. Але я дала шанс у вигляді очищаючого шампуню раз на тиждень. Яке було моє здивування, коли у мене з'явився об'єм і на наступний день голова ще була чиста! Тепер цей шампунь потрапляє в обране, особливо влітку це буде незамінний засіб. Також продукт є надзвичайно економним, бо гель дуже густий і сильно піниться. Але при постійному користуванні, раджу звернутись до трихолога, бо шампунь не можна назвати універсальним. Хоча я сама дуже хочу сходити до лікаря, бо останнім часом спостерігаю сильне випадіння 😭

Нарешті ці баночки можна викинути в смітник і зняти цей тягар 😄 І уже бачу, що наступний місяць буде продуктивним теж. Знайомі з цим баночками?

Дівчата, є до вас невеличке опитування, бо я розриваюсь між бажанням створювати якісні фото та відео, але при цьому рідко постити (оскільки це займає багато часу) чи постити частіше із звичайними фото? Що вам цікавіше переглядати? Буде дуже цікаво почути вашу думку 🤍