Zhukovka

Твердий шампунь і довге волосся ✧ Чого очікувати ?

Твердий шампунь і довге волосся ✧ Чого очікувати ?

Привіт всім, хто потрапив до мого відгуку 🌸 Сьогодні мова піде про догляд за волоссям і як твердий шампунь впливає на нього 💆‍♀

Я маю натуральне , пряме волосся довжиною 70см , кінці дещо сухуваті і можуть плутатись між собою, утворюючи вузлики . Скажу чесно, що страшно боялася твердого шампуню , адже десь на підсвідомому рівні він нагадує мило і страх, що волосся більше ніколи не розчешеться неабияк лоскотав мої нерви 😅

Для знайомства я обрала Біо шампунь від українського бренду Mixtura , відгуки у нього позитивні, тож давайте поділюсь своїм і я 🙂

Твердий шампунь і довге волосся ✧ Чого очікувати ?

Як виглядає ?)
Приїхав шампунь у стильній , металевій коробочці з кришкою . Всередині кругленьке компактне мило вагою 75г , а попереду хизується назва бренду Mixtura 🌿

Аромат дуже приємний, нагадує п'янкий Амаретто на основі мигдалевих кісток . Я обожнюю цей запах, у шампуню він відчувається лише на близькій відстані

При контакті з водою шампунь дуже гарно піниться, тим самим надійно промиває шкіру голови . Мене тішить гарний склад, що не містить агресивних ПАР, таких як SLS i SLES . У шампуні використовується найніжніші , м'які сульфати із кокосової олії , які не лише очищують , а й пом'якшують , зволожують і кондиціонують волосся.


Також у складі присутні такі приємності :
- оливкова олія
- вітамін В5
- молочна кислота
- гліцерин

Перше і саме головне - волосся взагалі не плутається, воно м'яке його легко прочесати ! Шампунь піниться з першого нанесення, але я, як зазвичай, промиваю шкіру голови двічі.
Використовуючи твердий шампунь від українського бренду MIXTURA , я помітила що волосся залишається свіжим довше, а також мені дуже сподобався додатковий об'єм після використання, якого зі звичайним шампунем мені майже не досягти 💫
Тож висновки такі , що боятися його точно не варто! Спробувати обов'язково! , адже це зручний і компактний варіант для подорожі , відрядження чи навіть поїздки до батьків ☺️
Людям , котрі піклуються про нашу Планету , також сподобається такий варіант шампуню , адже ні краплинки пластику не задіяно у пакуванні ❤️
Всім кісс і сяючих кіс 💋