Darina🦉

Just Dream Teens

Just Dream Teens
Just Dream Teens

Рожева парочка, яка зачаровує своїм зовнішнім виглядом та не тільки виглядом! Розпаковка засобів за посиланням https://club.makeup.com.ua/post/40104/

В мене лінійка для проблемної шкіри, тож сьогодні про :

🌸Гель для вмивання "Бамбук" для жирної та комбінованої шкіри Just Dream Teens Cosmetics Bamboo Gel Oily & Combination Skin

🌸Тонік лікувальний для проблемної шкіри Just Dream Teens Cosmetics Therapeutic Tonic Problematic Skin

🌸Пакування двох засобів дуже радує око. Матово- прозорі флакони, з товстого скла, такі тяжеленькі та масивні. З гарним рожевим принтом метелика та назвою бренда. Таке дівчаче пакування, мені дуже подобається. Зручні дозатори, які гарно працюють та міцні кришечкі. Упаковані в гарну рожеву картонну коробку, зі спеціальним захистом в середині.

На звороті обох засобів, є вся необхідна інформація для споживача. Об'єми по 120 мл.

🌸Почну з геля для вмивання:

Особливості Just Dream Teens Cosmetics Bamboo Gel Oily & Combination Skin:

- ретельно видаляє забруднення, нейтралізує токсини;
- сприяє звуженню пор;
- робить тон обличчя рівним та матовим;
- відновлює природну мікрофлору шкірного покриву;
- перешкоджає сухості і подразненню;
- пригнічує розвиток запальних процесів;
- запобігає появі шкірних недосконалостей та акне;
- підвищує тонус і пружність епідермісу.

🌸Склад:

М’які ПАР, Коко бетаїн, Екстракт ромашки, Коко глюкозид, комплекс модулятор Sebaryl, Екстракт фомес, Ацетил тетрапептид-15, Екстракт шавлії, Пропанедіол, Бензойна кислота.

🌸Текстура - середньої густутоти гель, легко розподіляється по шкірі. Піноутворення середне.

🌸Аромат - легкий, свіжі свіжі квіти, дуже мені подобається. Запах гарно бадьорить та освіжає. На шкіри після вмивання не залишається.

🌸Колір - ніжно блакитний, така блакитна лагуна, приємний колір. В контакті з водою стає повністю прозорим.

Гель працює дуже делікатно, найбільше мені подабається, як він освіжає та заспокоює шкіру.

Класно працює разом з тоніком, з почервонінням, після засобів шкіра матова.

Ця лінійка гарно мені вирівнює тон. Щодо звуження пор - тількі візуально, на діякий час.

Гель добре зволожує, ніякої стягнетості або сухості не має.

Just Dream Teens
Just Dream Teens
Just Dream Teens

🌸Особливості Therapeutic Tonic Problematic Skin від бренда Just Dream Teens Cosmetics:

- делікатна формула без парабенів, силіконів і сульфатів;
- містить високу концентрацію натуральних компонентів;
- ефективно очищує шкіру та відлущує ороговілі часточки;
- бореться з патогенними мікроорганізмами;
- нормалізує природний рівень рН епідермісу;
- звужує розширені пори;
- знімає запалення та прискорює процес загоєння недосконалостей;
- знижує інтенсивність роботи сальних залоз;
- матує і запобігає появі жирного блиску.

🌸Склад:

Екстракт ромашки, Екстракт шавлії, Д-пантенол, Етиловий спирт, Азелаїнова кислота, Екстракт листя болдо, Ксантанова камідь, Саліцилова кислота, Ніацинамід, Мальтодекстрин, Екстракт насіння бікс орлеана, Екстракт кінського каштана.

🌸Тонік має більш виразний аромат - трав'яний, переважно шавлія та ромашка, залишається на шкіри, на пару хвилин.

🌸Текстура - рідка "густа" водичка.

🌸Колір прозорий з жовтуватим підтоном.

Тонік в одночас дуже гарно очіщує та матує шкіру, і зволожує. Першу хвилину ласкоче шкіру, але вона не червоніє.

Є протизапальна дія, з висипанням дуже добре працює. Підготовлює шкіру до подальшого догляду.

Помітно знижує роботу сальних залоз, після цих двох засобів, я не виблискую шкірним жирком.

Використовую його раз на день, мені цього достатньо.

🌸Для моєї проблемної шкіри ці два засоби гарно підійшли, доволі гарно працюють і + радують око!