Дарина🦉

Маска-скраб 3 в 1 Just Dream Teens Cosmetics Bambusa Scrab Mask 3 in 1

Маска-скраб 3 в 1 Just Dream Teens Cosmetics Bambusa Scrab Mask 3 in 1
Маска-скраб 3 в 1 Just Dream Teens Cosmetics Bambusa Scrab Mask 3 in 1

Продовжую ділитися враженнями стосовно нового для мене бренду Just Dream. Сьогодні про Маску-скраб 3 в 1. Я використовую її тільки як маску.

🖤Особливості Just Dream Teens Cosmetics Bambusa Scrab Mask 3 in 1 від виробника:

- сумісна зі всіма типами шкірного покриву;
- створено без тестувань на тваринах;
- надає шкірі легкої матовості, поглинаючи себум;
- очищає і звужує пори;
- відлущує ороговілі клітини та сприяє оновленню епідермісу;
- вирівнює тон обличчя, освітлює пігментні плями, повертає шкірі здорове природне сяйво;
- нормалізує клітинний обмін;
- запобігає жирному блиску на обличчі.

🖤Склад:

Олія виноградних кісточок, Олія персикових кісточок, Каолін, Ніацинамід, Фаєкс екстракт, Екстракт каштану, Амоній гліциризинат, Пропілен гліколь, Цинк глюконат, Кофеїн, Біотин, Екстракт календули, Фомес екстракт, Силіка, Екстракт кропиви, Діоксид титану, Порошок бамбука, Ацетил тетрапептид-15, Алантоїн.

  • Глина делікатно шліфує шкіру, бамбукова пудра з персиковою олією сприяють відлущенню ороговілих клітин.
  • Екстракти кропиви, календули, фомесу тощо дарують приємне заспокоєння для шкіри.
  • Ніацинамід пригнічує запальні процеси, нормалізує роботу сальних залоз, запобігає появі акне й пігментних плям, стимулює синтез колагену, що додає шкірному покриву пружності.
  • Кофеїн та екстракт каштана зміцнюють судинні стінки, прискорюють мікроциркуляцію рідин, знімають набряки.

🖤Пакування.

Дуже зручне для такої текстури, і економить час (я вже давно відмовилась, від глиняних масок в пакетах, бо мені це не зручно, і вони дуже висушують мені шкіру).

М'яка туба, з кришкою фліп-топ. Дуже буде зручно брати з собою. На звороті є вся необхідна інформація для споживача.

Об'єм 50 мл.

🖤Текстура - доволі щільна, нагадує глиняну маску з пакету, в яку додали густий крем і трохи олії, також є маленьки амбразівні частичкі (коли маска висихає, їх дуже гарно видно, світлого кольору, фото в каруселі). Текстура приємна до шкіри, дуже легко розподіляється по обличчю. Доволі економічна в використанні.

Спочатку використовувала 2 рази на тиждень, зараз 1, мені наразі цього достатньо.

Маска починає підсихати, через хвилин 10, але при цьому не стягує шкіру (як звичайна глина), та не відпадає шматочками зі шкіри.

Я наношу на 15 хвилин, потім змиваю звичайною водою, та продовжую свій догляд. Змивається маска без труда, теплою водою.

🖤Аромат - свіжий, косметичний, на шкірі я його не відчуваю.

Маска дуже гарно очіщує, прям глибоко очіщує шкіру.

Добре знежирює, вона прям поглинає цей жир, і результат доволі відчутний після першого використання.

З великого плюса для мене - це ефект матування, жирна та комбінована шкіра дуже це любить (ну моя так точно).

Не має відчуття сухості, стягненості, навпаки шкіра зволожена та напитана.

Освітлює шкіру, колір обличчя більш рівний та здоровий. Зменшує розмір розширених пор - візуально.

Як альтернатива глиняним маскам в класичному форматі, це дуже крутий варіант, який бережно, але гарно виконує свою роботу, плюс це, ще і скраб🦉

Маска-скраб 3 в 1 Just Dream Teens Cosmetics Bambusa Scrab Mask 3 in 1
Маска-скраб 3 в 1 Just Dream Teens Cosmetics Bambusa Scrab Mask 3 in 1
Маска-скраб 3 в 1 Just Dream Teens Cosmetics Bambusa Scrab Mask 3 in 1