Mila__Mi

Легкий базовий кондиціонер. Та в чому його переваги?

Легкий базовий кондиціонер. Та в чому його переваги?
Легкий базовий кондиціонер. Та в чому його переваги?
Легкий базовий кондиціонер. Та в чому його переваги?

Періодично бачу засоби бренду у стрічці спільноті і самій цікаво було щось спробувати у цього бренду, оскільки це натуральна косметика і створена вона по космацевтичним технологіям (це поєднання косметології та фармакології).

Зупинила я свій вибір на кондиціонері для пошкодженого волосся. В мене не пошкоджене волосся (так як не фарбоване), але періодично сухе по довжині.

Загалом засіб призначений для відновлення волосся (реструктуризації, надання йому еластичності та міцності), захисту від впливу агресивних факторів навколишнього середовища та повернення йому природнього блиску (а це завжди привертає мою увагу в засобах для волосся 😁)

В чому ж його переваги?
▫️натуральний склад на 98%
▫️не містить в собі SLS, SLES та силіконів
▫️не містить в собі барвників, алергенів та продуктів нафтопереробки
▫️упаковка, яка підлягає повторній переробці (піклування про природу)
▫️упаковка темного кольору, попереджає згубну дію УФ на засіб та його складу

Кондиціонер знаходиться у великій, темній пляшці, об'ємом 950 мл - це найбільший формат засобу у бренда. Також є об'єм даного кондиціонеру у тубі 280 мл (зручно брати у подорож).

Дизайн наче і мінімалістичний, але дууже стильний, прям 10 з 10 (дуже люксово виглядає)👌🏻

На пляшці можна знайти чимало інформації про засіб: склад, опис, переваги засобу, опис основних компонентів, обіцянки виробника його дії самого засобу, рекомендації щодо застосування та інша інформація.

Виділяю найактивніші компоненти ⬇️
Цетеариловий спирт - емолент (похідний з кокосової, або пальмової олії), пом'якшувач.
Цетилтриметиламоній хлорид - антистатик.
Міристиловий спирт - похідний з кокосової, пальмової олії, або мускатного горіха. Пом'якшує та надає гладкості.
Кунжутна олія - відновлює структуру волосся, пом'якшує, живить та перешкоджає випаровуванню вологи.
Гідролізований екстракт каштану - сприяє зволоженню, живленню, зміцненню, реструктуризації стрижня волосся.
Екстракт листя та стеблю Сази Курильської (бамбуку) - збільшує захист волосся від шкідливого впливу зовнішніх хімічних, механічних та кліматичних впливів.

Дозатор з блокуванням від випадкового натиску, дуже зручний у використанні (я люблю кондиціонери з дозаторами). Він не заїдає при натиску та НЕ "плюється".

Аромат дорогий, парфумований (я би навіть сказала, що він унісекс, тобто буде чудово відчуватися як на жінці так і на чоловікові). По нотам описати важко, але в загальному можу сказати, що це щось древесно-фруктове з ноткою теплого сандалу та мускусу. Він такий свіжий, але водночас солодкувато-древесний.

На волоссі після використання відчувається впродовж дня, тобто він доволі стійкій.

Колір напівпрозорий (про це виробник вказує, що засіб не містить барвників і це правда).

Консистенція
крем-гелева, трохи масляниста (оскільки у складі є кунжутна олія і екстракт гідролізованого каштану).

Кондиціонер використовувала як до миття голови на вологе волосся, так в після миття голови на вологе волосся по довжині. В другому випадку мені більше сподобався ефект. Взагалі кондиціонер і треба наносити саме вже на чисте, вимите, але трохи волосся по всій довжині.

Кондиціонер легко ковзає по волоссю і добре розподіляється. При розподіленні в ньому добре відчуваються олійки, змиваючи кондиціонер, волосся вже набуває відчутної гладкості.

Що ж по ефекту після використання?
▫️пом'якшує та зволожує волосся
▫️надає гладкості та повертає природній блиск
▫️робить волосся розсипчастим та надає антистатичну дію (тобто, волосся не пушиться та НЕ електризується)
▫️захищає від негативного впливу навколишнього середовища
▫️не обтяжує та не впливає на швидкість забруднення волосся

Розхід ⬇️
Оскільки пляшка велика, то і розхід виходить досить економічним. Користуюся цим кондиціонером на протязі 3-х тижнів і можу сказати, що використала його майже на половину і судячи з цього, такої пляшки точно вистачить на 2 місяці використання (на доволі довгу довжину, миючи голову через день).

Підсумую ⬇️
Одного кондиціонеру звичайно буде замало, якщо у вас пошкодження волосся, яке потребує реального відновлення. Тому в такому випадку я би все таки радила використовувати саме всю лінійку Restore (шампунь, кондиціонер, маску та спрей з цієї серії).

Я от ще взяла маску затестувати, пізніше поділюся своїми враженнями і стосовно неї 💜

Дякую всім за увагу 💕