SomovaFM

Піна з азелаіновою кислотою

Піна з азелаіновою кислотою

Пінка від болгарського бренду Biotrade. В мене чутлива шкіра і мені підходять лише гіпоалергенні продукти, і то не всі. Спробувала її опираючись на відгуки, та не пошкодувала. Тепер вона в моєму повсякденному догляді за обличчям займає насправді перше місце, але йде другим кроком після гелю (https://club.makeup.com.ua/post/3780/ ).

Склад цілком пристойний, ніяких шкідливих компонентів: aqua, coco glucoside, propylene glycol, lauryl glucoside, glycerin, peg-40 hydrogenated castor oil, phenoxyethanol, azelaic acid, parfum, hexyl cinnamal, linalool, geraniol.

✔️Продукт розходжується дуже економічно при щоденному дворазовому використанні (вранці та ввечері), пляшечки вистачає десь на 3 місяці точно. Одного натиску, після того як добре взбовтну, достатньо для того аби вмити обличчя та зону декольте.
В неї приємний свіжий аромат, легка текстура пінки. Вона не стягує шкіру, але звужує пори, не сушить, прибирає почервоніння та вирівнює тон шкіри. Я справді бачу результат 🙌

Раніше було багато нарікань що до дозатору, він справді був поганий, бо десь через тиждень-два вже ламався. Довилось замовляти окремо пусту пляшечку з таким дозатором на заміну. Можливо виробники прислухались, бо баночка вже підходить до кінця, а дозатор лише почав тормозити.