Nata_Po

Крутезний бронзер від Eveline

Крутезний бронзер від Eveline
Крутезний бронзер від Eveline
Крутезний бронзер від Eveline

Останнім часом я перестала використовувати кремові бронзери та скульптори, бо помітила на собі "брудні плями" на щоках і перейшла на сухі. Але в моє поле зору потрапив цей бронзер, і я не змогла втриматись, оскільки і так робила замовлення з-за кордону, тому доклала в кошик і чекала та переживала чи підійде мені цей засіб) Але очікування та страхи абсолютно спростовані)

Тепер трошки детальніше про все по черзі)

Ви найбільше цікавились цим бронзером, тому ви хотіли, а я пишу :)

Чомусь, читаючи про 20г кремового бронзера, я очікувала, що прийде доволі масивна, важка та велика баночка, але все достатньо мініатюрно, легко та зручно) Для мене це плюс, бо легко брати в подорожі)

Баночка металева, що також надійно)

Вона заповнена приблизно на половину)

З естетичної точки зору все класно) Ця колекція присвячена шоколадній історії і тут все дотримано. Темно-коричневі тони, поєднані бронзово-золотими літерами, краса)

Ніякої коробочки в бронзера не було, лише тоненька захисна плівка, яку я одразу ж зняла)

Бронзер продається в 2х відтінках. Я дивилась різні огляди, свотчі, в тому числі і польські і все ж вирішила взяти 02 відтінок, так як він мав бути більш прохолодним і хтось його навіть прирівнював до контурингу. Не те, щоб я фанатка контурів, але просто не дуже готова ходити помаранчевою, чи жовтенькою, а всі якраз говорили про дуууже хорошу пігментацію)

При порівнянні:

01 - це такий шоколадно-карамельний відтінок

02 - молочний шоколад

У мене лежать ще кремові бронзери від Revolution у класному бархатистому щоденничку (https://club.makeup.com.ua/post/13359/) і я ними не користувала дуже довго, якраз до моменту, як замовила цей бронзер і поки чекала, то користувалась і навіть їх полюбила. Виявляється, що ними також цілком-цілком комфортно працювати і питання скоріше було в незручності мого пензлика, а не в цих текстурах)

І ще маю хітовий контуринг від LN Pro (https://club.makeup.com.ua/post/16669/), яким я активно користувалась з осені, але перестала, бо почала помічати плями на обличчі на роботі. Чи то він трошки підсох і нерівномірно лягає, чи то крем його роз'їдає, але виглядає так, наче я вчора покупалась в болоті і не дуже ретельно помила обличчя) не дуже приємно, тому поки поставила його на паузу.

На мою думку, він скоріше подібний на Revolution, бо має таку трошки жирненько-кремову текстуру, яка легесенько набирається, так само легко переноситься на шкіру і ще легше тушується, от просто в нуль.

Його не потрібно розігрівати рукою, довго терти, все елементарно і це дуже приємно)

Я боялась, щоб він не був саме жирним по відчуттях, бо зараз літо і так спекотно, а ще важкі жирненькі текстури і це вже ту мач, або що гірше все буде плисти на обличчі чи викликати комедони, нам цього не треба)

Але, на моє диво і щастя, тут все класно. За рахунок достатньої пігментації бронзера, його потрібно зовсім трошки і він дуже легко тушується, тому і тут жодних проблем.

Абсолютно забула, він же ж ще й пахне шоколадом) Таким справжнім, смачним, молочним, ммммм)

В рефілах виглядає, наче нижній відтінок Revolution та цей шоколадний бронзер доволі подібні, хоча, як бачите на свотчах, всі відтінки насправді різні і це чудово)

Нижні два лівіше - це Revolution, потім доволі слабенький та сухенький у порівнянні свотч Ln PRo, а верхній Eveline.

Він справді має дуже приємний відтінок молочного шоколаду, не рижить, але і не сірий. Як на мене - він ідеальний, якщо чесно і дуже пігментований) всі свотчі зроблені по разу) А на останньому фото я їх трошки спробувала підтушувати пальцем, наскільки це можливо)

Бронзер самостійно не фіксується, тому я зверху наношу, або сухий бронзер, або вуально пудру і все окей)

Я дуже задоволена, що його придбала) Я вже майже півтора тижня ним щоденно користуюсь і тішусь. Він дуже класний, пігментований, легко тушується, не залишає плям і є на обличчі весь день, а не перші 2 години після нанесення мейку.

Мені подобається ця баночка-шайбочка, класно, що продукту аж 20г і він не завершиться швидко, ще й пахне класно)

Я не шкодую про покупку, хоч і вважаю, що 400+ грн за Eveline трошки дорогувато, але як я розумію, це лімітована колекція і рано чи пізно вона завершиться, але може і почне дешевшати, складно сказати. Але я не шкодую, і можу сміливо всім рекомендувати, але все ж скоріше 02 відтінок, бо він більш універсальний)