Alyona Fedyk

Автозасмага: як зробити ідеальний відтінок шкіри засобом за 120 грн?

Автозасмага: як зробити ідеальний відтінок шкіри засобом за 120 грн?
  • Ділюсь дійсно класною бюджетною знахідкою.

Аби зрозуміти, чи підходить вам цей відтінок та текстура, я рекомендую наносити його в першу чергу на ноги. Тут менше згинів, зморшок, більш пружна шкіра, а значить – ви побачите справжню “роботу” цього крему. Тим паче, зараз ми не оголюємо ніжки, тому можна сміливо ризикнути.

Я дуже люблю лосьон з ефектом засмаги від Dove. Користуюсь ним навіть влітку, коли шкіра і без того засмагла, але він дивовижно підкреслює цей бронзовий відтінок та допомагає зробити ефект дійсно стійким.

На фото 2: результат 4-х нанесень. Але зверніть увагу, що і на фото 1 шкіра в мене вже засмагла. На світлій шкірі ефект буде помітним однозначно (!), але, можливо не так інтенсивно. Обіцяю, що ви його побачите.

Автозасмага: як зробити ідеальний відтінок шкіри засобом за 120 грн?

Коли я засмагаю на сонці або в солярії, моя шкіра має більш коричнево-червоний підтон, аніж оливковий чи жовтий. Відтінок Medium дуже гарно підкреслює його.

Після кожного нанесення шкіра темніє на півтона:) Це не миттєвий результат, варто почекати декілька годин, аби засмага проявилась.

Він має звичну текстуру не дуже густого крему молочного кольору, містить бронзанти. Дуже схожий до кремів для солярію – консистенцією та запахом. Так, він не пахне квітами чи шоколадом, але немає жодного автобронзанта, який на шкірі лишає якийсь приємний шлейф. Він може бути нейтральним, але аж ніяк не ароматним:) Цей для мене терпимий, але коли він всочується, то поверх я все ж наношу парфумований спрей з далекої відстані, щоб трішки перебити цей запах:)

Формула містить комплекс Nutri Duo для захисту шкіри та її зволоження. Внизу є шкала з крапельками по типу рівня зволоження, так от позначка стоїть на 2-й з чотирьох. Тобто сказати, що лосьон підійде суто для зволоження дуже сухої шкіри я не можу. Але те, що він пом’якшує та дарує комфортне відчуття – це факт.

Знайомлячись з продуктом, я завжди обережна. Роблю все по правилам – скрабую тіло, використовую рукавичку, наношу автозасмагу тонким шаром… Та з часом я здружилась з кремом Dove і можу сказати впевнено: дуже гратись з ним не доведеться навіть новачкам. Однак, все ж при перших нанесеннях не полінуйтесь взяти рукавичку або м’яку губку.

  1. Найважливіше, як на мене, використовувати крем невеличкими дозами. Набирайте на руку або рукавичку зовсім трішки, рухайтесь поступово, наносячи крем на невеликі зони, згодом – розтирайте дуже ретельно, до вбирання. Ви відчуєте, коли достатньо: шкіра просто буде м’якою, а не слизькою. Краще нанести декілька тонких шарів, ніж один щільний, не розтерши його остаточно.
  2. Місця згинів, лікті, під колінами та в зоні стоп пропрацьовуйте ще ретельніше та не нашаровуйте крем на цих ділянках.
  3. Не поспішайте та не намагайтесь досягти одразу бронзового відтінку, наче ви 2 тижні пролежали на пляжі:) Краще поступово використовувати крем – раз у два дні і одразу після душу.
  4. Якщо ви наносите крем руками, як це роблю я, тоді ретельно помийте їх після процедури. Бронзанти фарбують долоні, тут немає нічого дивного. Але якщо одразу після розтирання помити руки з милом декілька разів, то ніяких слідів ви не побачите.
  5. Якщо є потреба, аби кисті рук були теж “засмаглими”, я рекомендую робити це так: помийте руки після процедури, візьміть великий ватний диск, нанесіть на нього крем та пройдіться по рукам, розтираючи на пальчиках, між ними та розтягуючи засіб до зап’ястя. Після цього не мийте ручки як мінімум годину.
  6. Не бійтесь, що на одязі або постільній білизні лишаться сліди. Цей лосьон абсолютно “чемний” в цьому плані. Але й терти білою кофтинкою по тілу не потрібно:)
  7. Якщо ви використовуєте автозасмагу і хочете, аби ефект ставав інтенсивнішим з кожним черговим нанесенням, забудьте про мочалки та агресивні губки для душу.
  8. При необхідності змити автозасмагу, ви завжди можете скористатись пунктом 7. Цей лосьон рівномирно змиється, щойно ви потрете шкіру абразивною мочалкою, не пропускаючи жоден сантиментр:) Також я рекомендую робити це періодично, через 4-6 нанесень, аби не зіткнутись потім з тріщинками або плямками на шкірі, які видаватимуть наявність штучних бронзантів.

Дівчатка, досягти ефекту дуже темної шкіри звичайними лосьйонами не можливо. Часте нашарування призведе до видимих плям, адже тіло контактує з одягом, ви приймаєте душ, ванну, а це все-одно сприяє змиванню засобу. Тому, якщо ви хочете зробити шкіру темнішою на 2-3 тона (скажімо, з Medium до Tan (дивитись Редагування профілю – Твої особливості – Шкіра)), то можете сміливо користуватись цим лосьйоном. Якщо потрібно стати шоколадкою, тоді лише або солярій, або тростинна засмага.

З часом ви самі зрозумієте, як для вас краще використовувати цей лосьон – з рукавичкою чи без. Та й періодичність нанесення визначите, в залежності від побажань. Головне – не поспішайте: ні в процесі, ні в бажанні якнайшвидше отримати темний відтінок. І тоді все буде супер!