Zhukovka

My Morning Routine Today ♡

My Morning Routine Today ♡

Моя сьогоднішня рутина поєднує у собі найкраще! Це прекрасний іспанський бренд Skin Сlinic та чудовий український бренд Jole 🔥

Це продукти від яких я дійсно бачу результати і сьогодні готова поділитися секретом з вами ❤️

My Morning Routine Today ♡

Перший етап - це очищення і для себе я обрала гель для вмивання від бренду Skin Clinic з гліколевою кислотою.

З першого використання мені сподобався цей гель. По-перше, він має класну консистенцію рідкого гелю, що не піниться. Вміст гліколієвої кислоти 2% є приємним бонусом у складі, а також зручний формат туби з помпою додає зручності у використанні.

Цей гель використовують у професійних клініках по догляду за обличчям, а я професійно доглядаю вдома

Другий етап - це гіпоалергенний тонік SkinClinic , він додатково очищує шкіру , зволожує і перед естетичними процедурами допомагає уникнути набряків, тобто має заспокійливі властивості.

Аромат трав'яний , дуже лагідний ☘️

Мій третій етап - це сироватка з 15% азелеїновою кислотою від українського бренду Jole

Це нетипова сироватка, адже вона має консистенцію крему, проте все ж таки - сироватка, тому що у складі висока концентрація азелеїнової кислоти.

Скажу чесно, що приємно вражена продукцією Jole, тому що я довгий час борюся з акне і спробувала вже безліч сироваток, проте вперше намастивши дану сироватку на ніч, вже на ранок я побачила результат. Почервоніння поділені на 2 .

Знаєте, я не лише побачила її дію, але і відчула, як від сироватки місця висипань свербіли.

Це відчуття було не по всьому обличчю, а саме там де то було необхідно. Вона працює ! І повторюсь , що на ранок ½.

Незабаром зроблю детальний показовий відгук на цю сироватку, вона того варта!

Четвертий і останній етап мого ранкового догляду - це також сироватка від українського бренду Jole з пробіотиками.

Функції пробіотиків у косметиці мають протизапальну дію, прискорюють загоєння, стимулюють оновлення захисного бар'єру шкіри, підтримують захисний бар'єр від шкідливих патогенів та алергенів.

Tекстура даної сироватки теж кремова , але більш легка ніж у попередньої.

Вона чудово зволожує шкіру і піклується про її мікробіом, це дуже важливо при лікуванні недоліків.

Цікаво почути ваші відгуки про ці 2 бренди . Чи бачили ви дію під час використання ?

І також хочу знати на який з продуктів хочете детальний відгук ? ❤️