ksnklb

Ще один бальзамчик Heimish

Ще один бальзамчик Heimish

Оскільки я колись писала про дуже схожий бальзам, але з мандариновим запахом, тому даю посилання: https://club.makeup.com.ua/post/25403/
Там більше фото, тест із змиванням різних помад.
А цей пробничок мені подарувала наша люба Ta_nyaaaaaaa, дякую тобі 💕. Вона знала, як мені цікаво його спробувати.
Насправді, великої різниці між бальзамами я не помітила: обидва комфортні у використанні та добре змивають макіяж.

Ще один бальзамчик Heimish

Якщо казати про пробник, то він гарно зроблений, приїхав у окремій коробці. 5ml якраз вистачить і для затесту, і щоб взяти у поїздку.
Дизайн виконаний у приємних тонах.

Бальзам білий, дуже ніжний, легко набирається, консистенція як у масла).
Дуже легко і приємно наноситься на обличчя, у контакті з водою емульгується у біле молочко.
Не викликає печіння в очах, а також змивається досить легко, не залишаючи олійного сліду, як це у мене з гідрофільною олією.
Запах приємний, косметичний, квітковий.
Склад дуже об'ємний, у ньому є різні олії та екстракти, тому потрібно бути обережним.

У результаті мені сподобався цей бальзам, як і інша його версія. Звісно, при виборі таких засобів потрібно звертати особливу увагу на склад. Та якщо немає проблем з оліями у складі, то цей варіант демакіяжу доволі непоганий.