Ta_nyaaaaaaa

Гель для вмивання Just Dream Teens Cosmetics Aquaporin Gel

Гель для вмивання Just Dream Teens Cosmetics Aquaporin Gel
Гель для вмивання Just Dream Teens Cosmetics Aquaporin Gel
Гель для вмивання Just Dream Teens Cosmetics Aquaporin Gel

Чому я вважаю, що м’який очисник є запорукою здорової шкіри? Бо часто засоби для вмивання з агресивними компонентами, а в деяких випадках навіть з кислотами здатні порушити шкірний бар’єр. Звідси і нові запалення, лущення, тьмяність шкіри.

Зовсім нещодавно я перейшла на більш м’які очисники, за що шкіра каже мені «дякую»

Цей гель призначений для очищення нормальної та сухої шкіри, з ознаками чутливості.

Моя шкіра дуже чутлива, тому вибір пав саме на цей гель.

Баночка з продуктом була у картонній коробці.

Окремо відмічаю мімімішний дівчачий дизайн. Усе в рожевих тонах.

Сам флакон виконаний з товстого і міцного скла, який є доволі важкий. Через це боялася його побити.

Об‘єм гелю 120 мл.

Ціна 330 грн, а на акціях і за 260 можна вхопити 😉 ( а зараз ціна взагалі 182 грн - шикарна ❗️)

Виконаний у форматі помпи. Однак трішки непродуманий. Через те, що дозатор розташований близько до флакону, по баночці і стікає гель при натисканні. Тож доводиться тримати в руці під певним кутом нахилу, потрапляючи сяаме у долоні.

Для того, аби повноцінно вмитися, мені потрібно 3-5 настисків на помпу, бо за раз продукту видає зовсім невелику кількість..

🙅‍♀️ не тестається на тваринах

🧸 підходить для дівчаток 14+

Склад містить комплекс заспокійливих компонентів, а також м‘яких ПАР, які будуть бережно очищати.

Компоненти направлені на заспокоєння шкіри, пом’якшення, делікатне очищення БЕЗ порушення захисного бар’єру.

Активні складові:

🧪 екстракт алое

🧪 гліцерил глюкози

🧪 екстракт кропиви

🧪 Д-пантенол

🧪 екстракт ромашки

🧪 трегалоза

🧪 сечовина

🧪 серин

🧪 альгін

🧪 натрію гіалуронат

🧪 пулан

🧪 екстракт моринги

🧪 екстракт шавлії

Консистенція гелю доволі рідка. Однак вспінюється дуже гарно, утворюється багато хоч і дрібної, але густої піни.

Колір ніжно рожевий.

Аромат дуже легкий косметичний, приємний і ненав’язливий.

Гель використовую і вранці, і ввечері як другий крок у двоетапному очищенні.

Роблю 3-4 натиски на помпу, вспінюю гель у долонях і тільки тоді наношу на обличчя.

Доволі швидко і у великій кількості (як доя гелю) утворюється піна, яка м’яко огортає обличчя.

Змивається гель дуже легко, без відчуття плівки.

Також не відчуваю дискомфорту у вигляді сухості чи стягнутості після вмивання.

Крім того, моя чутлива шкіра почувається мега-комфортно після вмивання, на ній майже немає почервонінь.

Гель у викристанні показувала вчора на відео у своїй доглядовій рутині 👉🏻 https://club.makeup.com.ua/looks/40785/

Отож гель для вмивання JD Line Aquaporin Gel є доволі м’яким, бережним, при цьому гарно очищає. З ним шкіра наче дихає, їй легко і немає відчуттів очищення «до скрипу». Особливо потішив гарний склад, направлений на делікатне очищення, заспокоєння шкіри й зняття подразнень.

Вважаю, що за свою вартість це чудовий очисник 🫧