Zhukovka 🌸

Неймовірно ароматна маска зі спецефектами ⁠♡

Неймовірно ароматна маска зі спецефектами ⁠♡

Привіт , дівчатка 🌸 Отримала пробничок маски до основного замовлення і вже хочу повномір 😍 Це просто HOT HOT HOT результат💥

У мене пробничок 10ml. Цього об'єму вистачає рівно на 1 застосування . Планомірна туба має об'єм 100ml.

Консистенція маски йогуртова , вона рівномірно лягає і чудово розподіляється , як пальчиками, так і лопаткою .

Неймовірно ароматна маска зі спецефектами ⁠♡

Аромат неймовірний просто🤤 Перше , що відчувається при відкритті - це малина , така стигла, солодка і соковита , а при нанесенні в гру вступають лісові ягоди.
Короче , апетиту маска наганяє 100%

Спосіб застосування : на чисте, сухе обличчя товстим шаром нанести маску на ~ 10хв . Змити теплою водою.

Для зручності раджу змивати спонжиками для вмивання .

Маска мені сподобалась з самого початку , коли відкривши її я вловила малиновий аромат . Далі нанесення - і воно теж дуже комфортне. Приємна текстура, в міру густа, вона не розтікається і не бруднить все навколо . Під час витримки відчувається на шкірі легкий холодок , що для літа просто Маст Хев 🔥 Змивається маска безпроблемно, найкращий варіант - спонжі .
Після зняття маски я відчула, що моя шкіра супер насичена і зволожена . Вона така пружна і шовкова, що хочеться її гладити 🐣 Також я помітила , що обличчя очистилося вирівняло тон і стало біленьким , я обожнюю такий результат 🤤 ( Див.фото )

Єдине , що б я додала - це насічки на пробничку для зручності .

  • Після використання я побігла заглядати до складу, що ж там такого магічного додали і виявилось , що там смаколиків чимало 🤤 (на сторінці бренду )
  • • каолін розгладжує шкіру, підвищує пружність і еластичність, сприяє насиченню дерми киснем, усуває тьмяність;
  • • гліцерин пом'якшує і зволожує обличчя, зберігає необхідний рівень зволоження;
  • • бамбукова пудра робить шкіру оксамитовою на дотик, абсорбує надлишок себуму і надовго зберігає ефект матування;
  • • гіалуронова кислота глибоко зволожує шкіру, робить її пружною і ніжною, запобігає передчасному старінню;
  • • екстракт алое вера насичує вологою, розгладжує і пом'якшує обличчя;
  • • екстракт огірка має відновлювальні, охолоджувальні і заспокоювальні властивості, покращує колір обличчя, надає сяяння;
  • • екстракт ромашки заспокоює і розгладжує шкіру, сприяє швидкому загоєнню мікропошкоджень;
  • • екстракт шавлії відновлює природний захисний шар шкіри, заспокоює і зміцнює її;
  • • екстракт ягід малини тонізує, підвищує пружність і еластичність, покращує колір;
  • • екстракт плодів журавлини - потужний антиоксидант, зміцнює бар'єрну функцію шкіри, усуває жирний блиск, делікатно зволожує і розгладжує.