ksnklb

Приємне сяйво та комфортні відчуття

Приємне сяйво та комфортні відчуття

Якщо ви все ще сумніваєтесь, чи варто пробувати зелену мініатюрку Fraijour, то я скажу, що треба! Чому? Пояснюю нижче 😉

Приємне сяйво та комфортні відчуття
Приємне сяйво та комфортні відчуття

Мініатюрка крему 10ml, йде у приємному та надійному пластику, з мінімумом надписів, тюбик крему "Рослинні екстракти" має приємний, спокійний зелений колір.
Під маленькою кришечкою, носик запаяний фольгою, це дає нам знати те, що крем ніхто не відкривав.

Всередині ховається біла, легка, майже гелева, кремова консистенція, вона дууже приємна на обличчі і легко розприділяється. Буквально горошини крему вистачає на все обличчя, тому витрата мінімальна, а отже навіть мініатюри може вистачити на довший час.
Аромат я майже не відчуваю, він трав'яний.
Склад складається з великої кількості екстрактів і його можна знайти на сайті MakeUp.

Мені дуже подобається фініш, який залишає цей крем, він вологий, сяючий, а на дотик шкіра дуже м'яка та ніжна. Та разом з цим, по цьому засобі, не скочється spf.
Ну і звісно, мені подобається зволоження, заспокоєння шкіри від цього крему, це відчутно. При цьому він не забиває пори та не викликає подразнення.
Цей крем я вважаю такою хорошою базою для зволоження шкіри.