Ta_nyaaaaaaa

Себорегулююча детокс-маска з блакитною глиною

Себорегулююча детокс-маска з блакитною глиною
Себорегулююча детокс-маска з блакитною глиною

Наразі у мене чимало пробників Jd Line і я вирішила спробувати сьогодні один із них.

Останнім часом до масок в мене особлива любов, останнім часом полюбляю робити їх щодня, чергуючи зволожувальні та очищуювальні.

Пробник детокс-маски відкривається дуже легко. Відривна лінія працює гарно, так можна справитися без ножиць ✂️, що дуже зручно.

Такого пробника вистачає на 1 раз.

Підходить красуням з 12 років.

Рекомендовано використовувати двічі на тиждень.

Себорегулююча детокс-маска з блакитною глиною

Маска має трав’янистий запах, схожий на алое.

З вигляду доволі густа, має гарний бірюзовий колір, т.зв. колір морської хвилі.

Обіцянки виробника:

🖇️ терапевтичний ефект;

🖇️протектор;

🖇️детокс ефект;

🖇️звуження пор;

🖇️матуючий ефект;

🖇️стимулює локальний кровообіг;

🖇️нейтралізує інфекцію;

🖇️абсорбент з протизапальним ефектом.

А яка вона на ділі розповідаю нижче.

Олія виноградних кісточок, Каолін, Олія персикових кісточок, Д-пантенол, Ніацинамід, Фаєкс екстракт, Екстракт каштану, Цинк глюконат, Кофеїн, Біотин, Екстракт календули, Екстракт фомес, Діоксид титану, Ацетил тетрапептид-15, Алантоїн.

Тобто компоненти засобу направлені на протизапальну дію, тонізацію, себорегуляцію, зволоження і навіть заспокоєння за рахунок д-пантенолу, алантоїну та екстракту календули.

Маску наносила за рекомендаціями виробника - пензликом. І щиро раджу так робити усім, бо руками так рівномірно нанести навряд чи вийде.

Перші 3 хв я відчувала легше пощипування шкіри обличчя.

Після цього уже навпаки пішов холодок і заспокоєння.

До закінчення часу витримки маска відчувається дуже комфортно на обличчі. Вона не засихає, не стягує, не пече, навпаки охолоджує і заспокоює, даруючи приємні відчуття.

Залишаю на 20 хв.

Найлегше змивати багаторазовими спонжиками, як інші схожі за текстурою маски.

На мій погляд, тон шкіри став більш рівномірним. Шкіра заспокоєна, на ній менше подразнень та почервонінь.

Пори візуально стали світлішими.

Звісно, для повноцінного результату маску слід використовувати хоча б місяць двічі на тиждень. Але і після першого застосування у мене залишилися приємні враження. Думаю, що цілком можна було б спробувати і повнорозмір об'ємом 50 мл.