ksnklb

Як Marie Fresh зробила знайомство з гідрофільною олією приємним

Як Marie Fresh зробила знайомство з гідрофільною олією приємним

А ти теж начиталась багато страшилок про гідрофільну олію? Ну от, з цією гідрофільною олією вони не страшні. А чому, розповідаю нижче 😉.

Як Marie Fresh зробила знайомство з гідрофільною олією приємним
Як Marie Fresh зробила знайомство з гідрофільною олією приємним
Як Marie Fresh зробила знайомство з гідрофільною олією приємним

Пляшечка 150ml, зроблена з досить м'якого пластику, але надійна. Дизайн мінімалістичний, у стилі бренду, виглядає привабливо. Саме червоний колір притаманний лінійці для сухої шкіри.
Дозатор - помпа, видає продукт добре, не забивається.
Перед нанесенням потрібно струсити.

Після того, як струсити пляшечку, дозатор видає доволі густу, звісно олійну, білого кольору консистенцію.
Запах трав'яний, він відчувається, та особисто мені не заважає.
Спочатку засіб розприділяю трохи по чистих руках, а тоді наношу на обличчя.

Оскільки це гідрофільна олія, на обличчі відповідні олійні відчуття, це нормально) трохи масажую обличчя олією і додаю воду, вона одразу емульгується у білу рідку консистенцію, що нагадує молочко. Потім я це все змиваю ще раз водою та гелем/пінкою для вмивання і все. Обличчя чисте, немає жирної, олійної плівки, також за час користування нею я не помітила сухості.
Звісно, перед гелем для вмивання олійна плівка відчувається на обличчі, це нормально, адже гідрофільну олію просто водою не змити, обов'язково потрібен засіб для вмивання.
Здебільшого цю гідрофільну олію я використовую, щоб змити spf та мінімальну косметику з обличчя, засіб з цим справляється. Нещодавно у мене був повноцінний макіяж обличчя і я змивала його цією гідрофільною олією, і так, вона впоралась з цим завданням.
Знаю, що не всі підтримують змивання макіяжу очей гідрофільною олією, та можу сказати, що з цією у мене не було печіння чи подразнення очей.
Отже, як висновок, можу сказати, що ця гідрофільна олія, за свою вартість, досить непоганий варіант для змивання макіяжу чи спф з обличчя.
Ну і трішки про склад: На початку складу з гліцерин, олія макадамії, касторова олія, мигдальна олія.