Дарина🦉

Cherisher Cherish Mascara

Cherisher Cherish Mascara
Cherisher Cherish Mascara

Привіт! Нещодавно я писала свої враження та показувала результат від Засобу для росту вій Cherisher Cherish Lash - https://club.makeup.com.ua/post/36417/

Сьогодні про туш, яка здивувала не менше.

🖤Особливості Cherisher Cherish Mascara від виробника:
- має глибокий чорний колір;
- пензлик із вигином допомагає ретельно фарбувати вії;
- поступово наноситься без грудок;
- швидко фіксується та відбивається на повіках;
- забезпечує об'єм і збільшує довжину;
- містить у складі вітамінний комплекс;
- зволожує волосинки, дає змогу уникнути їхньої ламкості.

З плюсів це наявність вітаміну Е , який діє як антиоксидант та мінімізує вплив зовнішніх факторів

🖤Пакування:

Фірмовий білий пакет-коробочка, з золотистим логотипом бренду. В ньому ще одна біла коробочка, в який лежала туш. Дуже гарне пакування, отримати його в подарунок буде дуже приємно!

Сама туш щільно упакована, чорна кортонна коробочка з гарним квітковим принтом, запечатана в плівку (як і флакон самої туші).

Пакування гарантує, що до вас, засіб не відкривали. В середині була інструкція, щодо використання засобу.

Об'єм 7 гр.

Призначення: для об'єму, подовжуюча, підкручуюча

Cherisher Cherish Mascara
Cherisher Cherish Mascara
Cherisher Cherish Mascara
Cherisher Cherish Mascara

Сама туш в дуже зручному та приємному на дотик форматі (глянцево-матовий флакон, дуже приємно тримати у руці).

🖤Саме через щіточку, вона у мене в топі. Щіточка дуже м'яка, та має дуже зручний вигін. В користуванні вона ідеальна, профарбовує всі війкі, не торкаючишь до шкіри повік. Набирає достатньо засобу. З нею дуже важко "напортачити".

🖤Аромат - відсутній.

🖤Текстура - кремова, дуже швидко застигає, але при цьому легко нашаровується. На фото - два шари.

🖤Колір - насичений чорний.

  • Класно подовжує вії, без всяких грудочок
  • Надає об'єму
  • Фішка туші в підкучиванні, жодна туш так мої, майже прямі вії не підкручивала, саме за це вона в топі
  • Не осипається протягом дня, з легкістю змивається міцелярною водою
  • Вона невагома, вії наче без неї, прям дуже м'які
  • + має у складі вітамінний комплекс

Щиро раджу звернути на нею увагу!🦉