Ta_nyaaaaaaa

Скраб-пілінг для шкіри голови з протеїнами пшениці, мигдалю та ментолу Top Beauty

Скраб-пілінг для шкіри голови з протеїнами пшениці, мигдалю та ментолу Top Beauty
Скраб-пілінг для шкіри голови з протеїнами пшениці, мигдалю та ментолу Top Beauty
Скраб-пілінг для шкіри голови з протеїнами пшениці, мигдалю та ментолу Top Beauty

На цей скраб я задивлялася давно, але ніяк не наважувалася через неоднозначні відгуки.

Після допису Vikulyk я вирішила все-таки придбати його нарешті. І знаєте, не прогадала. Улюбленим авторам клубу таки довіряю

Моя шкіра голови: ближче до нормального типу, мию раз в 3-4 дні. Маю хронічне захворювання шкіри голови, через яке інколи трапляються загострення. Також у цій ділянці шкіра доволі чутлива.

Скраб-пілінг для шкіри голови з протеїнами пшениці, мигдалю та ментолу Top Beauty

Скраб знаходиться у плоскій пластиковій круглій баночці, що нагадує «шайбочку».

Об'єм 250 мл.

Ціна ≈ 200 грн.

Між кришечкою і безпосередньо продуктом є захисна пластикова мембрана, яка завдяки «язичка» легко вилучається.

🫧 відновлення

🫧 очищення

🫧 видалення ороговілих клітин шкіри

🫧 надання свіжості

Це чудовий засіб для тих, хто хоче мати здорову шкіру голови, а звідси і питання якості і довжини волосся.

У своєму складі містить подрібнені кісточки абрикосу, які сприяють покращенню мікроіциркуляціі крові та регенерації шкірного покриву голови.

Кератин утримує вологу, глибоко проникає в структуру кожної волосини та наповнює її.

Ментолові олія охолоджує шкіру, зміцнює і розгладжує, запобігає виникненню лупи, також додає блиску й об’єму.

Скраб-пілінг має кремову консистенцію з великою кількістю дрібних коричневих частин - це згадані раніше подрібнені кісточки абрикосу.

Аромат яскравий ментоловий.

Але що важливо для такого запаху, він не виїдає очі, які у мене також доволі чутливі.

Скраб використовую згідно з інструкцією - 1 раз на тиждень.

Не раз траплялося, що забувала і використовувала рідше, однак ситуація не погіршувалася.

Спочатку пілінг мені не дуже сподобався, бо погано вимивався. А точніше кажучи, це мій перший повнорозмір скраб-пілінгу взагалі. Тому текстура була незвичная

Продукт гарно піниться, збільшуючись в об’ємі. Тому на поверхню всієї шкіри по голові вистачає невеликої кількості, так 250 мл вистачить надовго.

Завжди 2-3 хвилини після нанесення масажую. Відчуваю приємний холодок, освіжаючий ефект за рахунок ментолу.

Дрібні частинки вимиваються, але для цього треба дуже ретельно промивати шкіру голови.

Я роблю так: наношу пілінг, змиваю. Згодом наношу шампунь і за допомогою щітки для масажу ретельно промиваю шкіру, волосся проточною водою. З шампунем це вдається значно легше.

Враження.

Після скрабу у мене завжди є прикореневий об‘єм. Волосся свіже, доглянуте. На частоту миття це здебільшого не впливає, але приблизно + пів дня свіжості є точно.

‼️ Скраб-пілінг шикарно усуває лущення та сухість шкіри, якщо таке є.

У мене це траплялося у період загострення хвороби, а також від одного із засобів для росту волосся, який висушував.

Одне використання скраб-пілінгу приводить шкіру до ладу.

За час використання, а це близько 3 місяців, я помітила позитивні зрушення стосовно росту волосся. Тобто скраб дійсно пришвидшує ріст волосся, стимулюючи кровообіг волосяних цибулин.

Але не слід надіятися на чудо від 1 засобу, бо до цього питання я підходила комплексно. Тож найближчим часом планую ще розповісти про вдалий досвід швидкого відрощування волосся.

Скраб-пілінг дуже сподобався мені своєю комплексною дією на волосся. Я впевнена, що він сподобається багатьом за умов правильного використання. Він не зробить дива, бо, наприклад, на мені майже не вплинув на швидкість забруднення, однак значно оздоровив шкіру голови. Тепер я не уявляю свою рутину без нього ❤️