Євгенія 👩

Мій порятунок в опалювальний сезон

Мій порятунок в опалювальний сезон

У мене дуже суха шкіра і з приходом опалювального сезону вона перетворюється на справжнісінький сухар. Цього року мене рятує ультра-зволожуюча емульсія для тіла Topicrem Ultra Hydratante. Ділюсь враженнями👇

Емульсія представлена ​​у досить великому флаконі. Такий варіант незручно брати з собою кудись у подорож, але його вистачить на довго, навіть за умови, що користуватися емульсією будуть усі домочадці.

Об'єм: 500 мл. Витрата економічна.

Флакон оснащений дозатором-помпою, яка не заїдає та не "плюється".

Текстура кремова однорідна. Дуже легка, ніжна, невагома. На дотик гладка, без липкості та жирності.

Коли бачиш цей милий флакон, то чекаєш на солодкий, дівочий аромат, але ні...
Емульсія пахне досить специфічно, я б порівняла цей аромат із нашатирним спиртом. На щастя, запах ледве вловимий і дуже швидко вивітрюється зі шкіри, тому особливого дискомфорту не завдає, хіба що в процесі нанесення.

Я використовую крем щоденно, як вечірнє зволоження. Наношу після душу, на добре очищену шкіру і ще більше підсушену завдяки жорсткій воді😥.

Продукт м'яко ковзає по шкірі, рівномірно розподіляється. Не залишає липкості та жирності. Важливо відзначити, що емульсія залишає на шкірі легке відчуття плівки, і це не страшно. Ця плівка не липка і абсолютно невагома, але саме завдяки їй відбувається захист шкіри від пересушування та від впливу зовнішніх факторів (опалення, жорстка вода, вітер).

Вбирається близько 5 хвилин, після повного вбирання не залишає слідів на постільній білизні або піжамі.

Наношу емульсію тонким шаром, за винятком ділянок, де шкіра сухіша - лікті та п'ятки. На ці ділянки шкіри раджу наносити крем щільнішим шаром, щоб отримати більш глибоке зволоження.

Крім цього, емульсія стане відмінним рішенням для заспокоєння та зволоження шкіри після депіляції/епіляції.

  • Емульсія чудово зволожує. Після її використання шкіра дуже насичена протягом тривалого періоду. Утримує вологу.
  • Пом'якшує, особливо помітно на ділянках де шкіра огрубіла.
  • Надає шкірі легкого, природного сяйва
  • Заспокоює і загоює.
  • Через 1 тиждень використання емульсії у мене повністю пішли лущення і поки не повернулися.
  • Крем підійде для використання всією сім'єю
  • Дуже економічна витрата.

Емульсією я користуюсь трохи більше 3 місяців. Результат дуже подобається, шкіра виглядає доглянутою та зволоженою. З Topicrem Ultra Hydratante ніяке опалення та жорстка вода не страшні👌