Alina🍒

Bless Beauty Glow Lip Filler

Bless Beauty Glow Lip Filler

Привіт🌷

Коротко і по справі ділюсь враженнями про блиск від чудових Bless Beauty🤍

Блиск знаходиться у прозорій пластиковій тубі, яка приємна на дотик і не ковзає в руках, а завдяки матово чорному ковпачку надійно тримається у руках✨

Обʼєм: 7.9 ml.

Аромат легкий солоденько-косметичний, за своєю консистенцією це класичний блиск, він густенький і трохи тягучий, тож все ж буде чіплятись за ваше волоссячко)

У мене відтінок 08, який ну дууже нагадав мені вже класичний Lifter Gloss від Maybelline, теж у відтінку 08 - Stone😍

Блиск приємно і мʼяко лягає на губи, щіточка у нього доволі зручна, але у мене він при нанесенні трошки полосить, тож я його наношу на губи точково та вбиваю пальчиком, тож маю на губах ефект не глянцю, а такий зацілований нюд💋

До речі, такий метод нанесення для мене особисто набагато стійкіший і тримається на губах до 5 годин✨

Наносимо на вуста✨

Якщо ви шукаєте гарний нюдовий блиск не за всі гроші світу, то раджу придивитись до палітри відтінків і обрати собі до душі✨ і обов'язково до пари оберіть гелевий олівець, бо вони у Bless просто підпал🔥

залишаю вам посилання на мій допис про один із них -> https://club.makeup.com.ua/post/40523/

На відео використовувала гелевий олівець та блиск🤍

Дякую кожній за увагу💋