alena.rosee

Твердий Біо шампунь MIXTURA

Твердий Біо шампунь MIXTURA

Всім привіт! 🖤

Недавно познайомилась з чудовим українським брендом MIXTURA.

Я просто нереально здивована пакуванням, кожна деталь продумана, красива тара, скляні баночки упаковані додатково.

Це дуже гарно, естетично та натурально, ніякого пластику.

Повний відгук читай натиснувши "Дізнатись більше" 🖤

Після отримання посилочки я одразу все спробувала, але сьогодні пишу про твердий шампунь для волосся Амальфі.

З форматом твердих шампунів я добре знайома, раніше часто покупала такий товар у відомого еко-бренду англійської косметики, але коли є наш такий же товар, то авжеж цікаво спробувати.

Сам формат твердого шампуня нереально зручний, особливо для домашнього користування та для подорожі, він не займає багато місця, він компактний.

Виробник попіклувався і про зберігання: шампунь продається вже в зручній тарі, де можна зберігати цей продукт.

Склад натуральний та повністю безпечний.

Sodium Cocoyl Isethionate, Sodium Coco Sulfate, Theobroma Cacao Seed Butter, Cocamidopropyl Betaine, Sorbitol, Glycerin, Lactic Acid, Phenoxyethanol (and) Ethylhexylglycerin, Oleum Hippophaes, Litsea Cubeba Essential Oil.

Масло какао живить волосся, обліпіхове масло відновлює, миючі кокосові коспоненти делікатно очищають волосся та шекіру голови, а запах дає масло літсеї кубеби, я колись писала про цю олійку, вона пахне просто фантастично, немов лимонна цукерка чи більш ароматна вербена.

Мої враження від користування 🖤

✨Пакування: зручна алюмінієва баночка , де можна зберігати шампунь

✨Піноутворення: милиться шампунь добре, але при цьому не розмокає

✨Запах: як писала вище, це солодка лимонна цукерка

✨Як користуватись таким форматом? Вспінюєте брусок в руках та наносите піну на вологе мокре волосся. Також можно провести самим бруском по кореням волосся, спінити та залишками піни промити довжину.

✨Ефект на волоссі:

Я промиваю волосся зазвичай 2 рази, не те що б воно в мене жирне, але я користуюсь стайлінгом і при першому митті просто змиваю стайлінг-засоби, а при другому вже промиваю та очищаю волосся. Часто саме формат твердого шампуня мені досить підсушували волосся на шкіру голови, яка досить чутливаю. Але цей шампунь дбайливо очищує, але взагалі не сушить ні шкіру голови, ні саме волосся.

Я завжди користуюсь бальзамами чи масками, тому після цього шампуня я наношу безсульфатний лайт-бальзамчик.

Ефект на моєму волоссі прекрасний: волосся очищене, не пересушене, має природній блиск і що важливо - не розпушене , тоюто зволожене в міру.

Мій тип волосся нормальний, влітку комбі, тому я оцінила цей засіб і в спеку, сьогодні 31 градус в тіні, вчора я мила цим шампунем волосся, проходила сьогодні досить багато часу на вулиці, волосся все ж залишилось свіжим та гарним.

Не можу не помітити прекрасний блиск волосся ✨

🫧Що також для мене важливо, що шампунь дуже комфортний для шкіри голови: відсутній зуд чи ще якісь неприємні відчуття.

Вистачає такого брусочка при частому митті голови приблизно на 3 місяця.

Я залишилась задоволена цим засобом та можу його вам рекомендувати. 🖤

Твердий шампунь MIXTURA сподобається, якщо:

✅Ви шукаєете компактний та дієвий засіб для очищення волосся

✅Якщо шукаєте дбайливе очищення  при частому митті волосся

✅Віддаєте перевагу еко-брендам та натуральним складам

Фото та відео додаю ☺️ Ефект на волоссі при природньому освітленні.

Чи користувались ви даним форматом шампуня ? 🫧