Чистикова Дар'я

Гідрогелева маска для обличчя з екстрактом календули від Joko Blend

Гідрогелева маска для обличчя з екстрактом календули від Joko Blend

"Одна краще іншої" — все, що я можу сказати о масочках Joko Blend. Просто неможливо зупинитися на одній, хочеться спробувати абсолютно всі 🧡

Сьогодні хочу розповісти про гідрогелеву масочку з екстрактом та пелюстками календули і чому вона просто необхідна кожній красуні🌼

Для кого вона?

Виробником зазначено, що масочка підходить для сухої і зрілої шкіри. Але і для подразненої чи втомленої вона теж ідеальна:

— уповільнює процеси старіння

— зменшує почервоніння, запалення і сприяє оновленню шкірного покриву

— живить і зволожує

Основні характеристики

Порошок з листочками календули ніжно-жовтого кольору. Аромат квітковий, дійсно пахне тими самим 'нагідками' з бабусиного огороду.

Спосіб застосування такий же як і у інших масочок, тому зупинятися тут не буду. Тільки покажу яка виходить краса при замішуванні:

Тішить і склад, тут є:

🌼 Екстракт календули, що допомагає заспокоїти і зволожити шкіру, зменшуючи запалення і червоніння

🌼 Глюкоза, котра живить шкіру, сприяючи її зволоженню та відновленню

🌼 Вітамін А — покращує текстуру шкіри та стимулює вироблення колагену, що робить шкіру більш еластичною та молодішою

🌼 Кальцій сульфат і натрій пірофосфат, що допомогають зміцнити шкірний бар'єр і зберегти вологу

Враження

Після використання цієї гідрогелевої масочки з екстрактом календули я бачу:

✔️ Зменшення подразнення та почервоніння

✔️ Рівномірний тон та звужені пори

✔️ Дуже м'яка та гладенька шкіра

✔️ Обличчя підтягнуте та зволожене

Щиро раджу мати таку дієву масочку у арсеналі, і не одну 😉 Тільки подивіться який чудовий результат за одне використання! Ця масочка миттєво приведе обличчя до ладу, я вже мовчу про фантастичний ефект який ви отримаєте при тривалому та регулярному використанні.

Пробували цю масочку? Погодьтеся, вона ВАУ❤️