Mandarinka

Якій шкірі підійде набір по догляду за обличчям від Joko Blend

Якій шкірі підійде набір по догляду за обличчям від Joko Blend

У мене проблемна шкіра обличчя - що значить висипання та запалення на обличчі через тиждень неправильного чи непідходящого догляду: крем, гель для вмивання, пілінг - немає значення, шкіра відреагує не найкращим чином. Поділюсь що з набору підійшло саме моїй шкірі.

Почну з того, що набір виглядає досить подарунково - якщо ви хочете дати на затест нові доглядові засоби. Яскрава коробка з усією інформацією, всередині засоби. Спочатку подумаоа що вони стандартно зафіксовані картонними перетинками, а коли відкрила - побачила брендований мішечок, наче і дрібничка, але приємна, тим паче що мішечок компактний але міцний - можна брати в подорож з собою.

Якій шкірі підійде набір по догляду за обличчям від Joko Blend
Якій шкірі підійде набір по догляду за обличчям від Joko Blend
Якій шкірі підійде набір по догляду за обличчям від Joko Blend
Якій шкірі підійде набір по догляду за обличчям від Joko Blend

Склад набору: М'яка ензимна пудра для вмивання - Joko Blend, 70 гр + Пілінг-скатка для обличчя з aha-кислотами та вітаміном С - Joko Blend, 100 мл. Далі про кожен засіб окремо 👇

Повний детальний відгук на пудру ➡️ https://club.makeup.com.ua/post/36717/

Засіб чудово очищає та звужує пори, роблячи шкіру м’якою та гладенькою. Особливо помітна різниця на щоках біля вух, де зникає умовний "наліт".

Він не викликає подразнень, на відміну від деяких інших засобів, які можуть пошкодити шкіру. Після використання ензимної пудри шкіра залишається в доброму стані навіть при звичайному догляді. Для підтримання ефекту рекомендується наносити засіб 2-3 рази на тиждень. Також пудра трохи висвітлює шкіру.

В загальному, ензимна пудра діє як м’який скраб, забезпечуючи приємний і ефективний результат. Рекомендую 5/5.

Повний детальний відгук на пілінг-скатку ➡️ https://club.makeup.com.ua/post/39235/

Засіб забезпечує дуже якісне очищення шкіри, залишаючи її свіжою і чистою. Пори, особливо на носі, помітно очищаються і звужуються.

Засіб ефективно видаляє ороговілі клітини і лущення. Він легкий у використанні і не потребує тривалого часу витримки. Рекомендую після нього використовувати зволожувальні та заспокійливі засоби, особливо для чутливої шкіри.

Для уникнення подразнень і висипань починайте з одного разу на тиждень, спостерігаючи за реакцією шкіри. У мене все таки трошки були запалення, то я віддала засіб мамі у якої суха шкіра і він їй ідеально підійшов. Більш м'якою альтернативою для мене стала ензимна пудра.

Я залишилась задоволеною набором, оскільки протестувала одразу 2 доволі різних засоби для м’якого але глибого очищення шкіри і обрала для себе найкращий.