Анна95

Крем, що бореться з недоліками шкіри

Крем, що бореться з недоліками шкіри

Сьогодні я хотіла б розповісти про обліпиховий крем для жирної та проблемної шкіри від української натуральної доглядової косметики Sue.
Це мій перший досвід застосування цієї косметики,  бо раніше я з нею знайома не була.
Але завжди хочеться спробувати щось новеньке , тому обрала Sue.
Чому цей крем? Періодично раз в місяць на обличчі з'являються пару запальних елементів та шкіра стає жирнішою ніж завжди, а мій звичайний догляд з цими прищами не справляється.
💎Упаковка: крем в скляній баночці , я обрала об'єм 15мл , щоб спробувати чи підійде мені. Є захисна кришка та лопаточка для забору крему.
💎Аромат та консистенція: мені пахне ваніллю, я не дуже люблю такі віддушки у доглядовій косметиці , хочеться щоб це було більше нейтрально. Крем світло-жовтий, текстура легка , не жирна.
💎Застосування: крем можна використовувати вранці та ввечері,  але я використовую лише на ніч, наношу на все обличчя,  на ранок маю гарно зволожену сяючу шкіру , тон шкіри виглядає рівномірно, запальні прищі пройшли за два дні. Жирність т-зон зменшується за рахунок зволоженості шкіри. Крем дійсно класний , він не комедогенний і працює , а це для мене головне.
Такої баночки мені вистачило на 2 тижні. Буду замовляти ще❤️

Крем, що бореться з недоліками шкіри
Крем, що бореться з недоліками шкіри