Ta_nyaaaaaaa

Ароматна, яскрава, бананова, ефективна | Маска для обличчя JD

Ароматна, яскрава, бананова, ефективна | Маска для обличчя JD
Ароматна, яскрава, бананова, ефективна | Маска для обличчя JD

Коли хочеться зволоження, рівного тону обличчя, то я неодмінно обираю Bananas Mask Just Dream Teen Cosmetics 🍌 Тисни «Дізнатися більше», я розповім детальніше про продукт

Ароматна, яскрава, бананова, ефективна | Маска для обличчя JD

Маска знаходиться у милій рожевій коробочці. Про естетику цього бренду можна говорити вічність 😻

На коробці міститься вся необхідна інформація про продукт.

Всередині баночка з важкого, товстого матового скла об‘ємом 50 мл. Через скло уже видно яскраву жовту маску.

Правда на місці виробника я ще б додала ложечку чи невеликий шпатель для несення маски.

Особисто у мене є пензель, але можливо комусь була б у нагоді, щоб не лізти у тару руками.

Між кришечкою та баночкою є захисна пластикова мембрана. На ній зручний язичок, завдяки чому перетинка легко вилучається.

Маска має хоч і кремову, але доволі щільну однорідну консистенцію. Абсолютно не жирна і приємна на дотик.

Аромат солодкий, банановий, але водночас не дуже нав’язливий. На обличчі відчувається лише під час витримки.

Екстракт алое, Олія авокадо, Екстракт ромашки, Олія виноградної кісточки, Трегалоза, Сечовина, Серин, Альгін, Натрій гіалуронат, Екстракт банану, Екстракт моринги, Д-пантенол, Кофеїн, Токоферол, Аскорбілпальмітат.

Тобто компоненти направлені на живлення, зволоження, покращення репродукції колагену, створення захисного бар‘єру. Також має протизапальну, антиоксидантну дію.

Маску наношу пензликом не дуже тонким шаром, бо мені так подобається.

Залишаю на 15 хв.

Під час витримки є приємні відчуття, наносити також легко і зручно завдяки кремовій текстурі.

Перші 2 хв відчувала пощипування, а згодом навпаки охолодження і наче тонізацію.

Після змивання шкіра дуже м‘яка, вона дійсно глибоко зволожена і отримала гарну порцію живлення. Візуально обличчя здається підтягнутим і навіть трохи зійшли набряки після бананової маски.

Жодних почервонінь, подразнень не виникло. Навпаки, маска заспокоює шкіру.

Вона класно працює не лише з продуктами бренду, а й у комбінації з іншими.

Такий ефект мені дуже подобається. Маска бюджетна, має великий об‘єм і ефективна за дією - чого можна бажати ще?) 🍌