alena.rosee

Лялькова шкіра: Набір Joko Blend

Лялькова шкіра: Набір Joko Blend

Якщо ви ще не обрали засоби для делікатного, але ефективного очищення обличчя, то зверніть увагу на цей набір. ✨

Він ідеальний для забезпечення м'якої ексфоліації та підтримки чистоти шкіри обличчя в домашніх умовах . Щоь дізнатись , як саме працюють засоби для ефекту "лялькової шкіри" натискай "Дізнатись більше" ⭐️

Цей набір і справді популярний, скільки відгуків, то ж і я зацікавилась, що ж в ньому такого?

🎁В комплекті: картонна коробка де написана вся інформація;

гарний мішечок , який можна потім використовувати для пробників, масок або як косметичку;

М'яка ензимна пудра для вмивання - Joko Blend, 70 гр;

Пілінг-скатка для обличчя з aha-кислотами та вітаміном С Joko Blend, 100 мл.

🫧М'яка ензимна пудра для вмивання

Ця пудра дійсно лагідна , але ефективна. Я пробула різні бренди , мені є з чим порівняти .

✨Пакування: пластикова пляшка, висипається пудра при легкому натисканні флакона дозовано.

✨Консистенція: біла пудра, яку треба розвести невеликою кількістю водички , прямо у долонях. Пудра перетворюється на пінку для вмивання.

✨Запах: в сухому виді пахне парфумерно, а коли вспінюєш звяляється аромат кукурудзяного борошна

✨Діючі речовини: Вітамін С для сяючої шкіри та проти пігментаціїї ; Папаїн - природній ензим для ексфоліації, має анти-ейдж властивості; бромелайн - Відновлює шкіру, прискорює регенерацію, додає еластичності.

✨Ефект: Виробник пропонує користуватись пудрою 2-3 рази на тиждень, я користуюсь 3-4, бо влітку шкіра потребує в мене більш ретельного очищення.

Ефект одразу: пори більш звужені, шкіра нереально гладенька, очищена, немов після скрабу, але пудра мяка та делікатна.

При частому користуванні освітлюються чорні цятки.

🤩Цей засіб ідеальний для гарного очищення без пересушування шкіри.

Пілінг-скатка для обличчя з aha-кислотами та вітаміном С

✨Пакування: флакон з дозатором

✨Консистенція: прозорий гель середньої густоти

✨Запах: легкий косметичний,майже невідчутний.

✨Активні компоненти:

Вітамін С - проти пігментаціїї та нерівного кольору обличчя

Гліколієва та молочна кислоти - для вирівнюванню тону, проти чорних цяток, зменщують лущення, додають сяйва шкірі.

✨Ефект: скатку виробник радить використовутти 1-2 раза на тиждень, я так і роблю.

Берем невелику кількість, наносимо на СУХЕ Очищене обличчя і массажуємо шкіру, десь через хвилину скатка починає робити свою роботу, ви це побачите по катушкам. Очищуємо легко масажуючи шкіру, змиваємо залишки теплою водичкою.

Шкіра немов відполірована, дуже чиста, сяє, після скатки мені подобається наносити ефективні масочки для зволоження чи живлення шкіри, так вони працюють ще краще. Пори чисті.

Скатка немає абразивних частинок, тому очищення хороше, але безпечне.

Засоби дійсно роблять порцелянову шкіру , немов у фарфорової ляльки , мені дуже подобається цей ефект 🤩

Обидва засоба дуже повільно витрачаються, особливо пудра, тому одного такого набору вистачить надовго.

Дякую за увагу 💕