Ta_nyaaaaaaa

Пінка з вітаміном С і саліциловою кислотою для очищення шкіри обличчя

Пінка з вітаміном С і саліциловою кислотою для очищення шкіри обличчя
Пінка з вітаміном С і саліциловою кислотою для очищення шкіри обличчя

Пам’ятаєте, як про цю пінку писало доволі багато дівчат ще у вересні 2023 року, бо вона трапилась у боксі на тестування? Я дуже запам’ятала цей час напевно і тому, що тільки почала писати у клубі.

Так от тоді дівчата розділилися на 2 табори:

1)ті, кому пінка очищувала шкіру до скрипу

2)ті, кому очищення було недостатньо

І все ж мені стало дуже цікаво як я відчуватиму очищення від цього продукту, тому почала використовувати її, не дочекавшись закінчення попередніх вмивачок.

Як ви уже зрозуміли, сьогодні на огляді L’Oreal Paris Revitalift Vitamin C Cleanser

Пінка з вітаміном С і саліциловою кислотою для очищення шкіри обличчя

Виробник представляє пінку у прозорому флаконі з білою пластиковою помпою.

Сам її вигляд натякає на те, що серія з вітаміном С.

На етикетці уся необхідна інформація: від назви бренду до інструкцій з використання та складу про продукт.

Об‘єм становить 150 мл.

Ціна наразі 238 грн.

Помпа ідеально працює і дозує продукт. Для вмивання мені достатньо 2 натисків.

✅ підходить для усіх типів шкіри, у тому числі для чутливої. Для мене цей пункт особливо важливий, так як останнім часом моя шкіра надзвичайно чутлива, тому стараюся підбирати відповідні засоби

✅ вітамін С направлений на вирівнювання тону, надання освітлення та блиску шкірі

✅ має антиоксидантний ефект

✅ саліцилова кислота у складі бореться із запаленнями і звужує пори

✅ у складі вітамін с, пантенол, саліциллва кислота

Продукт має доволі густу однорідну консистенцію помаранчевого забарвлення. Не розтікається.

Шикарно вспінюється, утворюючи хоч і не пишну, але дрібненьку і щільну, рясну піну.

Аромат насичений, нагадує цілий кошик кисленьких цитрусів, які так і бризкають соком при розкриванні.

Із плюсів - не залишається на обличчі та майже не відчувається протягом використання.

Скажу чесно, що була вражена ще після першого використання. Було це ввечері, на моєму обличчі декілька активних запалень, почервонінь.

На ранок їх уже майже непомітно. І це точно завдяки пінці, бо жодних інших нових продуктів у рутину я не вводила.

Пінка гарно очищає обличчя, тут нарікань немає. Однак у мене шкіра комбінована, тому думаю, що для сухої чи нормальної шкіри таке очищення може здаватися надто агресивним.

Після вмивання і повного висихання шкіри є сильне бажання зволожити шкіру. Але таке у мене майже після кожної вмивачки.

Загалом пінка Лореаль з вітаміном С чудово очистила шкіру, надала їй сяйва. Надзвичайно важливим пунктом є те, що ця вмивачка здатна зменшити висипання та почервоніння. Також на дотик шкіра м‘яка і гладка.

Хочу відмітити й економність використання. Пінки точно вистачить дуууже надовго, бо для одного вмивання потрібна невелика кількість продукту, вмивачка шикарно піниться.

Отож пінка чудова, я б оцінила її на 9/10. Один бал знімаю за бажання тут же зволожити шкіру, тобто засіб трохи сушить (хоч за рахунок цього і бореться з висипаннями). Тому зменшення висипань, почервонінь, вирівнювання тону і загалом накопичувальний ефект - у сумі шикарно перекривають той єдиний мінус 🙃

При цьому дуже чутливій шкірі та сухому типу я б її не радила. І сама як чутливошкіра використовую цей продукт рідко, коли хочеться потужнішого очищення і додаткового активу у догляді.