Ta_nyaaaaaaa

Нічний крем з церамідами | Не склалося?

Нічний крем з церамідами | Не склалося?
Нічний крем з церамідами | Не склалося?
Нічний крем з церамідами | Не склалося?

Естетична баночка, гарний склад, смачна ціна. Та чи склалося у мене з ним?

Баночка з кремом запакована в рожеву милу коробочку в рожевих тонах з зображенням метелика і чорним написом з назвою крему.

Баночка скляна, важка, дуже якісна загалом.

Між кришечкою і продуктом захисна пластикова перетинка, яка легко вилучається заі допомогою «язичка».

Знову ж таки, як і з маскою бренду (банановою, про яку писала нещодавно), я б радила виробнику додавати шпательок чи іншу приспособу для вилучення крему з тари.

Крем має шикарну текстуру. Незважаючи на те, що він підходить у тому числі сухій шкірі і є нічним, він має доволі легку консистенцію. При розподіленні крем не всотується шкірою миттєво, а лише за 5-10 хв.

Відразу додає сяйва і живлення.

Аромат доволі легкий, ненав’язливий, косметично-трав‘яний.

Олія авокадо, Екстракт центели азіатської, Олія примули вечірньої, Фосфоліпіди, Сфінголіпіди, Ніацинамід, Токоферол ацетат, Магнезіум аскорбіл фосфат, Бета-глюкан, Олія льону, Ацетилтетрапептид-15, Бісаболол, Ферулова кислота, Валін, Лізин, Серин.

Ці компоненти направлені на відновлення захисного бар‘єру шкіри, її захист, зволоження, заспокоєння, живлення та регенерацію.

Також містить стандартні кмульгатори, регулятори в‘язкості, емоленти, консерванти. Це необхідно для консистенції і зберігання продукту. Усі вони є цілком безпечними.

Незважаючи на чудовий склад крему, його доступну вартість, що в сукупності ідеальне комбо, заради якого варто здійснити покупку, він мені не підійшов.

Буквально за 2-3 дні використання у мене виникали нові підшкірні висипання.

При цьому, шкіра виглядала сяючою, зволоження було достатньо (! не забагато), відчувався крем комфортно.

Вважаю, що крем загалом дійсно гарний, однак моя шкіра зреагувала на якийсь із компонентів. На який конкретно сказати не можу, бо навіть немає підозри.

Тож цей крем я б порадила нормальній, сухій і навіть дуже сухій шкірі, бо зволоження від крему чудове. А ще обличчя так приємно сяє, стає глянцевим.

З ним зовсім забуваю про сухість, гарно відновлює після активів.

Однак, як і від будь-якого косметичного продукту можлива індивідуальна реакція, з чим я, на жаль, і стикнулась.

Проте, з усіх засобів бренду - це єдиний, що не підійшов моїй шкірі. Наступного разу розповім про зволожуючий крем.