Ta_nyaaaaaaa

Очищення та/чи зволоження? Пілінг чи скраб? Давайте розбиратися

Очищення та/чи зволоження? Пілінг чи скраб? Давайте розбиратися
Очищення та/чи зволоження? Пілінг чи скраб? Давайте розбиратися

У цьому дописі пропоную разом зі мною розібрати маску, оприділитися пілінг вона чи скраб? І як краще використовувати.

Очищення та/чи зволоження? Пілінг чи скраб? Давайте розбиратися

Очищувальна маска випущена у форматі металевої туби. Доволі щільна і надійна, за час використання не підводила.

У мене об‘єм 50 мл, однак виробник представляє ще чудовий формат 10 мл, який ідеальний для ознайомлення і подорожей.

Відразу і відмічу економність у використанні, туби вистачить дуже надовго.

Кришечка звичайна на різьбі. Функціонує без проблем.

На самій тубі, «виході» для крему був захист, який слід було пробити зворотньою стороною кришечки.

Маска має шикарну кремову текстуру.

Шикарну, бо саме такі ідеально підходять моїй чутливій, вимогливій шкірі.

Також маска білого кольору з ледь видимими дрібними вкрапленнями білого кольору.

Дуже смачний аромат! Нагадує парфуми. На відміну від їх олії, яка пахне виключно травами (що притаманно натуральній косметиці), маска має солодкувато-горіховий, квітковий, дещо цитрусовий аромат, який відчувається протягом часу витримки маски.

Дана маска заявлена як пілінг-маска. Однак, як на мене, це більше маска-скраб.

Тому що зазвичай скраби мають грубу текстуру (часточки) і призначені для механічного ороговілих клітин шкіру. У той час як пілінги зазвичай містять хімічні речовини, які розчиняють зв’язки між клітинами шкіри, допомагаючи відлущити їх.

У цій масці я помітила білі дрібні часточки, завдяки яким може відбуватися скрабування.

Однак, так як я маю чутливу шкіру, схильну до подразнень, скрабування я не здійснюю. Просто наношу продукт як звичайну кремову маску, без зайвого натиску на шкіру.

Розподіляється гарно, шкіру не дряпає, бо ексфоліюючі частинки так майже не відчуваються.

За бажанням можна помасажувати маску на обличчі, таким чином отримати скрабування.

Маску витримую 5-7 хвилин, після чого м’яко змиваю теплою водою, тобто зовсім без тертя.

Після маски шкіра надзвичайно м’яка, еластична, гладенька, дуже гарно зволожена. На дотик стає шовковиста.

Ефект очищення особисто на мені дуже делікатний, більше помітила все-таки зволоження і живлення. Пов'язано це з тим, що я не здійснювала скрабування маскою ціленаправлено, але за потреби таке можливо.

Однак і такий ефект мене цілком задовольняє.

Після маски я люблю наносити олію від Pauline’s, про яку розповіла раніше - https://club.makeup.com.ua/post/41346/

Результат від неї був просто вау, однак думаю, що значний позитивний вплив справила і ця маска, бо її я використовувала стабільно 1 раз на тиждень.

Вона містить коричневий рис, олії ши, авокадо, виноградних кісточок, екстрактів ромашки, шавлії, обліпихи та кави.

Саме завдяки такому складу маска підходить всім типам шкіри.

А ексфоліюючі частинки коричневого рису (які в масці так то є білими 🤭) є доволі делікатними, однак здатні очистити шкіру глибоко.

Рослинні екстракти і олії у комплексі з вітамінами, мінералами я мікроелементами, які у свою чергу заспокоюють шкіру, здатні вирівнювати тон і підходять навіть за чутливою шкірою.

Для мене, як для власниці такої, це дуже важливо.