Ta_nyaaaaaaa

Кремова маска Mermade Party Cake

Кремова маска Mermade Party Cake
Кремова маска Mermade Party Cake
Кремова маска Mermade Party Cake

Ця новинка бренду уже встигла здійснити фурор у нашій спільноті. І коли хтось уже робив огляди, я лише мріяла її спробувати.

У мене була проста умова: спочатку використати ензимну маску, лише тоді замовити новинку.

Однак я не втрималася і замовила нову маску-«тортик» уже.

Користуюся нею понад 2 тижні, і вже готова ділитися враженнями ☺️

Кремова маска Mermade Party Cake

Перше, на чому хочеться загострити увагу - це пакування. Миле, ніжне, оригінальне.

Картонне пакування виглядає як величезний шматок торту 🍰

Стильно, святково!

Всередині очікує пластикова баночка об‘ємом АЖ 100 грам, а це дуже багато для маски для обличчя. Ну що ж, чудово, бо вистачить надовго.

Ціна до 329 грн, часто буває на знижках.

🍰 кремова основа, що буде чинити вплив на шкіру дуже лагідно

🍰 очищуючий ефект

🍰 освіжаючий ефект

🍰 підходить для всіх типів шкіри

🍰 яскраві сфери додають настрою і приємно лопають на шкірі під пальчиками

❗️ БЕЗ мінеральної олії у складі

◽️каолін - та ж біла глина, вона є природним мінералом, яка очищає, прибирає забруднення та надлишки себуиу, а також заспокоює й відновлює шкіру обличчя. Після неї шкіра на вигляд світліша й матова.

◽️сквалан - джерело антиоксидантів, прекрасний зволожувач. Здатний відновити ліпідний бар’єр шкіри

▫️ кольорові сфери - цілком безпечні і біорозкладні, бо створені з цукрів та целюлози. Проте вони не лише для яскравого вигляду маски і гарного настрою для нас, а ще й мають антиоксидантні властивості

Маска дійсно має текстуру, схожу на крем, білого кольору. Всередині багатенько круглих кольорових сфер. Дуже приємна на дотик. Не жирна, не важка.

Аромат надзвичайно приємний, нагадує ванільний кондитерським крем для тортика 🎂 У бренду є продукція з ароматом Birthday Cake, так от саме такий запах відчуваю від маски.

Моя шкіра: комбінована, чутлива, проблемна.

Маску наношу на очищену шкіру обличчя на 10-15 хв ⏰

Найбільш зручно виявилося наносити пальчиками рук. Так виходить рівномірніше, ніж тим же пензликом.

На шкірі маска відчувається надзвичайно комфортно, наче зволожуючий крем. Вона трохи охолоджує і наче заспокоює за рахунок цього.

Протягом часу витримки маска наче частково вбирається шкірою.

Маску спочатку знімаю сухим ватним диском, а все інше змиваю теплою водою.

Після цього шкіра дуже м‘яка, рівна, зволожена і наповнена. Дійсно помічаю незначне освітлення і очищення шкіри.

Тобто загалом я більше бачу ефект зволоження.

Після маски шкіра сяє, вона «жива», зволожена і наповнена вологою. Жодних почервонінь, подразнень.

Це знахідка для мене, як власниці чутливої шкіри.

Стосовно кольорових сфер, то вони рідко лопали у мене на обличчі, а своєю яскравістю просто додавали настрою. Аби їх луснути, треба потрапити пальчиком і натиснути

Маску використовувала в середньому тричі на тиждень, але вона така комфортна, що я з превеликою радістю і задоволенням використовуватиму її навіть щодня.

Вважаю, що вона досить універсальна і підійде кожній. З нею немає заборон чи шансів наробити собі біди. Навпаки лише гарні враження, радість шкірі і доза позитиву для настрою і самопочуття!

Це найбільш позитивна і святкова маска у моїй колекції, тільки пакування чого вартує 🎂

Дякую, що були зі мною 🥰