Дарина🦉

Про мило?!

Про мило?!
Про мило?!

Всім привіт! Ні, сьогодні не про мило, хоча зовнішний вигляд засоба, нагадує мені саме його. 🌿Сьогодні про твердий кондиціонер для жирного волосся з неймовірно класним ароматом! З твердим шампунем, я вже знайома, а от кондиціонер в мене вперше, мені було дуже цікаво як він працює, та і взагалі, що таке твердий кондиціонер?!

🌿Особливості твердого кондиціонера для жирного волосся бренда Laksi Cosmetic:

- живить локони на клітинному рівні;
- згладжує кутикулярний шар, усуває пухнастість;
- надає волоссю шовковистості і гладкості;
- полегшує розчісування.

🌿Склад:

Behenamidopropyl Dimethylamine, Dipalmitoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Glycerin, Lemongrass (Cymbopogon Citratus) Essential Oil, Сitrus Aurantium Dulcis (Peel) Oil, Guar Gum, Lactic Acid, CI 77288.

🌿З головних інгредієнтів:

  • Олія кокоса (Cocos Nucifera) - Натуральна олія, що має зволожуючі та поживні властивості для волосся.
  • Гліцерин - Зволожувач, що притягує вологу до шкіри та волосся, забезпечуючи їм зволоження.
  • Ефірна олія лемонграсу (Cymbopogon Citratus) - Натуральний ароматизатор з антибактеріальними властивостями.
  • Олія шкірки апельсина (Citrus Aurantium Dulcis) - Ефірна олія, що додає приємний аромат та має антисептичні властивості.
  • Молочна кислота - Використовується для регулювання pH продукту і має зволожуючі властивості.

🌿Пакування:

Дуже просте та компактне, буде дуже зручно брати з собою. Яскравий брусочок вагою 60 гр., упакован в картону коробочку, на якій є вся необхідна інформація для споживача. Сам кондиціонер упакован в спеціальний пакетик-плівку.

Про мило?!
Про мило?!

🌿Текстура - твердий брусочок, мені нагадує щільний бальзам, який заморозили, тільки не холодний🤣 При контакті з водою, (фото в каруселі), брусочок саме і залишає густу рідину (білого кольору), яка у бальзама в класичному вигляді. Дуже легко ковзає по волоссю, і з легкістю розподіляється.

🌿Спосіб використання від виробника:

Провести по мокрому вимитому волоссю, через 1-5 хвилин змити водою. Після застосування просушіть кондиціонер, щоб запобігти розмоканню.

Використання виявилось дуже зручним та економічним. Дуже економить час.

Нічого не стікає, на волоссі засіб прозорий.

🌿Аромат - дуже насичений, багато цитрусу, особливо виражений лемонграс, дуже свіжий, холодний запах. Аромат на довго залишається на волоссі. На літо дуже крутий аромат, який бадьорить та освіжає.

🌿Фото волосся ( перше фото зроблене в тіні, друге на сонці), я ж кажу, що я хамелеон🤣

Як висновок:

  • Волосся має гарний блиск
  • Легко розчисується
  • Значно зменшує статичну електрику
  • Волосся слухняне, гарно піддається вкладанню
  • Гарно зволожене, волосся живе
  • Є згладжувальний ефект, волосинки набагато менше стирчать в різні сторони
  • Довготривалий та приємний парфум для волосся
  • Єкономічність в використанні, дуже зручний формат, який економить не лише засіб, а ще і час
  • Наш виробник

Дякую🦉