alena.rosee

Глазуровані губи | Бестселер марки Kiko 3D gloss

Глазуровані губи | Бестселер марки Kiko 3D gloss

Ні для кого не секрет, що блиски Кіко - один з найпопулярніших товарів бренду , але знаєте який колір є хітом продаж ?

Той про який питають туристи в магазині (якщо ми зараз про Батьківщину Кіко, про Італію ), колір наглазурованих губ , так , це той самий 27 відтінок 🤩

Давайте дивитись (натискай Дізнатись більше) ✨

Глазуровані губи | Бестселер марки Kiko 3D gloss

Мабуть в клубі всі дівчата мали чи мають хоч один блиск Кіко (хто полюбляє блиски авжеж) 🤩 або пробували його в магазині ) 😉

Ви мабуть бачили в мене (в іншій мережі) відео з блиском , з цим кольором знайома давно і цей флакон не перший.

Не буду описувати флакон та спонж, це все видно на відео , давайте краще подивимось на блиск ✨

✨Блиск має фірмовий аромат Кіко - це солодка ваніль та білий шоколад .

✨Спонж має зручну форму, яка набирає блиска достатньо , щоб профарбувати губи.

✨ Він не скочується в білу полоску, гарно зволожує, додає природнього об'єму , після блиску губки дуже м'які 👄

✨ стійкість також хороша , а глянець тримається довго , бо знаєте , є такі блиски що спочатку гарні , а згодом глянець пропадає .

✨Колір , у флаконі - він дивний , але на губах це глазур , сяюча , гарна , об'ємна . Блиск прикрашає будь-який образ , але з ним я люблю носити стрілки та лілові тіні , такий собі ретро-вайб 🤭 при чому а різному тоні шкірі він хамелеонить.

✨Змивається чудово і блискітки не мігрують по всьому обличчі 😁

💋

Додаю фото на губах :

Денне тепле освітлення

Денне освітлення холодне вечірне (ось зараз)

ну і трошки селфі 😁