Пудра з ароматом персика чи...

Пудра з ароматом персика чи...

Вже досить тривалий час, я віддаю перевагу розсипчатій пудрі для обличчя, одна з моїх улюблених від польського виробника Eveline з ароматом банана.


Цього разу вирішила спробувати таку ж саму, але з ароматом персика, хоча дівчата у своїх відгуках попереджали, що аромат так собі і персик нагадує лиш віддалено.🍑

Та моя цікавість взяла верх, тому в кошику з'явилася пудра з ароматом персика ☺️

Пакування


Пудрениця звичайна з пластику, на вигляд простенька, але симпатична.

Кришечка відкручується, всередині є пуховка, але я ними ніколи не користуюсь, мені зручніше наносити пудру пензлем.

Дзеркальце на кришечці відсутнє, з однієї сторони це "-", але для мене "+" , так як ніколи ними не користуюсь, бо завжди в пудрі, а кожного разу витирати немає бажання, легше взяти окреме дзеркальце, що я і роблю)

Сама пудрениця має досить великі отвори, через які сипеться пудра, на мій погляд, краще було б зробити їх меншими.

Що стосується пудри, вона досить мілкого помолу, з ароматом який дійсно віддалено нагадує персик🍑, але найбільше він нагадує суміш запахів старої бабусиної шафи і пудри часів СРСР 🙄

Чому виробник вирішив використати саме таку віддушку для мене таємниця 🤔

До самої пудри претензій немає, вона добре матує, рівномірно лягає ( люблю розсипчаті пудри за те, що неможливо переборщити) та фіксує макіяж.

На таку спеку з моїм жирним типом шкіри вона майже ідеальна, бо мені не варто хвилюватися що через 15 хв на сонці моє обличчя перетвориться на розтанувший млинець, та чи куплю я її ще раз?

Мабуть ні, і виною тому невдала віддушка, все ж таки з банановим ароматом мені більше до вподоби .
























Пудра з ароматом персика чи...