Ta_nyaaaaaaa

Базовий зволожуючий крем, який полюбила моя чутлива проблемна шкіра

Базовий зволожуючий крем, який полюбила моя чутлива проблемна шкіра
Базовий зволожуючий крем, який полюбила моя чутлива проблемна шкіра
Базовий зволожуючий крем, який полюбила моя чутлива проблемна шкіра

Загалом бренд JD мені полюбився, бо усі продукти жа виключенням одного крему підійшли ідеально. Purisoft Cream не виключення, тому сьогодні хочу розповісти про нього детальніше 👇🏻

По дизайну і пакуванню все ідентично як в масках і кремах бренду. Люблю ці милі рожеві коробочки, баночки з товстого надійного і естетичного матового скла.

Базовий зволожуючий крем, який полюбила моя чутлива проблемна шкіра
Базовий зволожуючий крем, який полюбила моя чутлива проблемна шкіра
Базовий зволожуючий крем, який полюбила моя чутлива проблемна шкіра

Між кремом і кришечкою пластикова перетинка. Вилучається легко за "язичок".

До ідеального комплекту лише шпателька не вистачає для нанесення крему 😉

Крем має гарну легку текстуру, він білого кольору.

Абсолютно не жирний, приємний на дотик (див. підбірку фото).

Розподіляється і поглинається шкірою доволі швидко, залишаючи ніжне (наголошую НЕ жирне) сяйво.

Аромат косметичний з трав’яними нотами, дуже ненав’язливий.

Екстракт алое, Олія виноградної кісточки, Аквапарін, Олія примули вечірньої, Екстракт ромашки, Трегалоза, Сечовина, Альгін, Натрій гіалуронат, Пулан, Динатрій фосфат, Калій фосфат, Екстракт кропиви, Екстракт моринги, Комлекс керамідів, Холестерол, Лецетин, Дистеаратсукрози, Екстракт шавлії.

Тож з цього переліку випливає, що дія крему направлена на зволоження, живлення, покращення мікроциркуляціі, заспокоєння, укріплення захисного бар’єру.

❗️не є комедогенним

Цей крем мені дуде сподобався. Він не викликав жодної негативної реакції у моєї чутливої, проблемної шкіри.

Після нанесення крему моя шкіра гладка, має здорове сяйво. Також відчуваю гарне зволоження, якого цілком вистачає на цілий день.

Крем не конфліктує з іншими доглядовий засобами, у тому числі з сонцезахисними кремами. Він не скочується.

Слугує гарною базою під макіяж завдяки якісному зволоженню шкіри.

Окремо хочу виділити відчуття свіжості після використання крему.

Він надає заспокоєння реактивній шкірі, зменшує почервоніння.

Кремом Purisoft Cream я залишилася настільки задоволена, що можу твердо заявити, що НАРАЗІ це один з небагатьох кремів українського виробника, який настільки гарно підійшов моїй шкірі і закрив всі її потреби. Це враховуючи сухість і лущення під час лікування, коли шкіра більш вимоглива і потребує особливого догляду.

Так, цей крем не створив дива: не прибрав висипання, не прибрав якісь заломи чи не підтягнув її, але він для цього і не призначений.

Натомість із зволоженням, причому доволі тривалим, крем справився на відмінно 👍🏻