Karya Strange

Догляд за волоссям 2024

Догляд за волоссям 2024
Догляд за волоссям 2024

Дано: жирна шкіра голови, пряме не фарбоване волосся без об'єму, мию кожен ранок.

Головне: хороше очищення, зволоження без обтяження волосся і еластичніть (втрачається при надмірному використанні живильних засобів з маслами)

Почнемо з мого улюбленого: Зволожувальний кондиціонер з олією чорного кмину CHI - мій перший засіб від CHI. Купила його ще в грудні, особливо нічого не очікуючи, і як ви можете бачити по фото, купила вже другий))) Він чудово зволожує моє волосся, воно гладке і блискуче. Не дивлячись на те, що зазвичай мені не підходять засоби з якимось оліями, цей кондиціонер поки ще можу назвати своїм улюбленим. Також зазначу, що він дуже економний: на моє волосся довжиною талії мені вистачає одного натиску на помпу.

Після успіху з кондиціонером я також взяла термозахист - Розгладжувальний крем для волосся, з олією чорного кмину. Знову ж таки боялась, що буде обтяжувати і жирнити волосся, особливо в парі з кондиціонером, але! Він мені теж дуже підійшов! Можливо на літо все-таки буде важкуватий, але на зиму-весну я була ним дуже задоволена. Розгладжує волосся, досить економний у використанні. На фото його немає тому що він закінчився і ніде не могла знайти в наявності, тому далі розкажу яким користуюсь зараз 😭

Буквально тиждень назад замовила шампунь із цієї ж серії Ніжний очищувальний шампунь з олією чорного кмину. Зазначу, що шампунь мені підібрати складніше за все. Всі шампуні для жирної шкіри голови пересушують, від більшості зволожуючих мені недостатньо очищення і з'являються подразнення. Тобто мені потрібен баланс між хорошим очищенням і зволоженням щоб не страждали ні корені, ні довжина. За тиждень використання можу сказати, що мені поки що подобається: волосся гладке, жирніти швидше не стало, лупи також немає. Поки що ставим лайк!

Догляд за волоссям 2024
Догляд за волоссям 2024
Догляд за волоссям 2024
Догляд за волоссям 2024

Orising Фітоесенціальна маска з кокосовим маслом для сухого волосся - ходила декілька разів на салонні процедури для зволоження волосся від Orising і вирішила, чому б просто не купити маску. По ціні 250 мл маски виходить як одна процедура в салоні)) Маска густа, тому досить економна у викристанні. Я користуюсь вже пів року 1 раз на тиждень і точно вистачить ще на 2 місяці. Волосся після неї наче стає важче, товще, здається густішим. Це не силікониста маска, яка просто робить його м'якіше. Ця маска має накопичувальний ефект і волосся реально стає здоровішим. Я навіть забула що треба підстригати кінчики і ось тільки в середині червня їх підстригла (з вересня!).

Kerastase Флюїд-спрей для зміцнення схильного до випадання волосся, з термозахистом - я його лю. Але ціну просто ненавиджу)) Купила тільки через те, що не було в наявності CHI. Це скоріше флюїд, аніж спрей. Я його виприскую на руки, а потім розподіляю по волоссю. Він легкий, приємний кислуватий аромат, дуже подобається. Хочу персональну знижку 70%)))))

CHI Рідкий шовк для волосся - отримала мініатюрку 15 мл в подарунок від мейкап, спробувала, і перестала користуватись своїм іншим маслом яке було до нього)) Волосся від нього дійсно шовк! Мені вистачає всього краплі, користуюсь мініатюркою вже більше місяця точно. Точно куплю повну версію.

З радістю дослухаюсь ваших порад щодо спрею для прикореневого об'єму. Дуже треба!